Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy évesek leszünka barátommal...

Egy évesek leszünka barátommal, valahogy nem tudnám elérni, hogy Casey legalább egy mondatok üzenjen/írjon vagy bárhol megemlítsen? Aláírást hogyan tudnék szerezni? Hogyan lehetne kapcsolatba lépni vele?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon szereti Casey Neistat-ot, minden nap nézi a videóit.

Ez az egész egy nagyon abszurd ötlet? Hogyan szerezhetnék tőle aláírást? Tudom, hogy nagyon örülne neki a barátom. Akár instagrammon, facebookon, vidóban, videó leírásban, üzentben bármiben konkrétan. Hihetetlen jó lenne, köszönöm előre is a válaszokat.



2016. aug. 4. 02:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
67%
Probalj elerhetoseget szerezni, irj uzeneteket neki. Akar naponta es full nagybetuvel hogy felkeltsd a figyelmet :) Utanna ha eszrevesz akkor mar csak az a dolgod hogy elmondd neki mit akarsz e sztem a videos dolog jobb lenne
2016. aug. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Sikerült megszereznem az email címét.

Akkor nem lenne annyira abszurd?

Annyira tökéletes lenne, de arra gondoltam, hogy ez így már mások is akarhatták volna.

Októberben pontosan azon a napon lehetséges lenne hogy abban a vlogjában megemlítsen? vagy csak a leírásban?

Köszönöm a választ!

2016. aug. 4. 03:12
 3/17 anonim válasza:
100%
Legyel pozitiv xd NINCS OLYAN AKI EZT AKARTA VOLNAAA :D Irj neki ahogy mondtam xd
2016. aug. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Haha igazad van :) Köszi mindent! Írtam neki, de majd mindenképp fogok még ha nem érkezik válasz!
2016. aug. 4. 03:48
 5/17 anonim válasza:
100%
Tedd ugy :) Nincsmit, remelem sikerrel jarsz :)
2016. aug. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd értesít minket a fejleményekről! :)Nagyon kíváncsi vagyok :D
2016. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
E-mail mellett erintem kuldhetsz neki egy bazinagy dobozt, valami figyelemfelkelto kulso boritassal, belul meg ott lesz a level meg egyeb dolgok ha esetleg ugy erzed gonoszsag ekkora dobozban csak egy levelet kuldeni:D Amugy rendes ember, szerintem ha idoben eljut hozza, akkor megcsinalja, csak annyi dolga van hogy lehet hogy nem jut el:)
2016. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Interneten megtalálod a workshopja postacímét.

Mindig elszokta olvasni azokat a csomagokat/leveleket, amiket küldenek neki. Egyszer láttam egy levelet, amit kibontott a vlogjában, Budapesti címzéssel. Küldenék kézzel írt levelet is meg emmailt is. Remélem megszerzed neki;)

2016. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2016. aug. 5. 02:38
 10/17 A kérdező kommentje:

Mennyibe kerülhet egy levelet elküldeni oda?

Igen szerintem is, nagyon jó fej, nagyon szeretem a videóit :)

szurkoljatok!

2016. aug. 5. 02:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!