Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetnek ilyenek, mint...

Hogyan lehetnek ilyenek, mint Justin Bieber, meg Rihanna ennyire híresek, meg gazdagok a "zenélésükből"?

Figyelt kérdés

Igen, írigylem az ilyeneket, de rohadtul. Őszintén bevallom. Mielőtt bárki azzal jönne, hogy csak az írigység beszél belőlem.


Ám ez annál sokkal több.


Fel nem fogom azt, hogy hogyan lehetnek ilyen szinten gazdagok, meg világsztárok ezek. Főleg Justin Bieber. Neki konkrétan a hangszíne színtelen és egyetlen jó száma sincs. De még normálisnak se mondanám azokat a "zeneszámokat". Szarok egyszerűen...


Rihannának is szerintem borzasztó a hangja és nincsenek jó számai. Amikor még régen meghallottam azt az Umbrella-t, ilyet, hogy élá élá é é é é hát azon kiégtem anno esküszöm, hogy ez mi...


Mégis rengeteg pénzük van, világsztárok, meg rajonganak értük. Hogy van ez?


Meg 280 millió forintnak megfelelő dollárért elhívni Rihannát a Szigetre és akkor így viselkedik. És nem is velük van baj, hanem azzal, hogy az ilyenek világsztárok lehetnek.


Szóval hogyan működik ez, miért lesz az ilyenekből világsztár, meg egyáltalán hogyan...? Nem csinálnak semmit, semmi tehetségük semmihez, nem jók, de még abban is ennyire hiányzik bennük az alázat(Rihanna Sziget-es "fellépése"). Zenéjük se jó, hangjuk se jó, semmi se jó, mégis tele vannak pénzzel...


Justin Bieber is Ferrari-val mászkál, meg olyan villája van, meg gyönyörű szép barátnői, hogy leszopom magam... Azt közbe semmit nem csinál, egy hallgatható száma sincs..


Ti értitek ezt az egészet?



2016. aug. 15. 18:59
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Más, igazi zenészekhez ezek sehol sincsenek!!!
2016. aug. 15. 19:16
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát nemtom, nekem Rihannával nincs gondom, van pár egész jó száma(szerintem).

De JB-t én se értem xd azaz de, értem...neki konkrétan a rajongói tábora a 10-15 éves tinilányok, belőlük meg van egy rakat :/ de lemerném fogadni, hogy azoknak a fele se a hangja miatt szereti xd

2016. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mert Győzike miért gazdag? Miért híres?

És ő tényleg nullát tett le az asztalra.

De érdekli az embereket, ahogy Rihanna és JB is.

Miért szeret valaki állatokat kínozni? Mert élvezi.


Mindenkit más érdekel, mindenkinek mások az igényei.

2016. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Mert egyébként Riri és Justin Bieber is tehetséges zenészek, csak nem abban a stílusban, amit te szeretsz.
2016. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
49%
Ha tehetségtelennek gondolod őket, csak csináld utánuk! Részben a szerencsenek is köszönhető hogy ekkora sikert értek el. Jókor voltak jó helyen, jó menedzser stb. A gazdagság meg valamilyen szinten mindenki eszét elveszi, eg egy átlagos emberrel sem lenne másképp.
2016. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
54%
#4 Zenészek?Saját maguk írják a zenéiket és játszanak hangszeren?Nem.Ők lóf**zt sem csinálnak.
2016. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
Azért elég durván kijelentetted hogy semmi tehetségük.Mintha f-szom tudja ki lennél , hogy te ezt így eldöntöd.Hagyd meg inkább ezt a feladatot a nagyobbaknak drágica.😊Mert te tényleg lóf-aszt se értél el ebben a szakmában szóval semmit nem tudsz, nem értesz hozzá,kuss kössz.Kiállnál a színpadra megnzéznélek.😁 Az hogy neked nem tetszenek a számai miért jelenti azt hogy egy hallgatható száma sincs? ISTENEM de utálom az ilyeneket, akik azt hiszik hogy a világ hülye, konkrétan Justin számai nem viccből kerülnek hetekig a toplisrára hanem mert valki hallgatja őket ergó nem tudom mit beszélsz.Rihannának meg jó hangja van, és hidd el te is megtennéd ezeket a helyébe ha ilyen híres lennél, hogy leszarod az egész koncertet ha akarod mert dollár milliárdos vagy.Te se lennél különb.Hidd el van bennük tehetség csak az évek múlásával már nem kell nekik megfelelni ha felmennek a színpadra és nulla erőfeszítéssel énekelnek az is el van fogadva.Mert Rihanna is annak idején mikor még bizonyítania kellet megmutatta hogy tud énekelni.Amúgy meg megérteném ha mondjuk Gigi Hadid-et vagy Kendall Jennert mondtad volna, mert ők szó szerint csak léteznek és abból élnek ahogy kinéznek.Szóval igen én értem az egészet és nem vagyok rájuk irigy mert megérdemlik cserébe van elég gondjuk hidd el.Lehet hogy maga Justin Bieber még veled is cserélne életes hogy végre egy kia nyugta legyen.Nagyon stresszes életet élnek a sztárok szóval én úgy gondolom megérdemlik hogy legalább ilyen gazdagok legyenek.És egyáltalán nem irigylem/sajnálom tőlük.Ja és amúgymeg képzeld van olyan számuk amiket maguk írnak de ha valaki felajánlja neki hogy énekeljen el egy sláger gyanús számot akkor mondjon nemet rá?Te mit tennél a helyébe?!Gobdolkozz már egy kicsit pozitívan és ne ilyen borúsan.Semmi bajod nincs belőle ha ők ilyen gazdagok/híresek.Én is voltam pár éve J.B. koncerten és amennyi ember ott volt és ahogy örömülben sírtak az elképesztő volt, nagyon sok embert boldoggá tesz.:) Nem vagyok amúgy rajongója férre ne érts csak szerintem vannak jó számai.16/L
2016. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

De figyelj, ha Rihanna ilyen marha gazdag ugyebár, ami valóban igaz is, akkor benned nem fogalmazódik meg a kérdés, hogy miért ad ilyen szar koncertet 280 millióért? Akkor miért nem vonul vissza azt kész... De ne menjen haknizni, leszarni az egészet, pláne 280 millióért. Ha annyira leszarja a pénzt, akkor vonuljon vissza, tűnjön el és kész.. Élhet nyugodtan azt kész.


Meg Justin Bieber is. Ha nekem valami szar, azon változtatok. Már pár hónap alatt is elfelejtenék őket a fenébe... De egy év alatt biztos.

2016. aug. 19. 13:45
 9/21 anonim ***** válasza:
Justin Bieber egyszer visszavonult több mint 1.5 évig és nem felejtette el őket senki, szóval ne játsz istent aki tudni fogja mi lenne...És miért vonulnának vissza?Ha az embereknek tetszik még így is ezek után is Rihanna akkor jól csinálja, és nem sajnálom tőle a lehetőséget.
2016. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Tucat "zenét" csinálnak.

Tucat ének "hanggal".

Szövegileg elképesztően gagyik és gyerekesek.

7-es válaszoló, te annyi de annyi hülyeséget összehordtál hogy fáj a fejem.

A pop műfaj a legbutább és legrosszabb mind közül, és ehhez nem kell ének hang.

És honnan veszed hogy maguk írják a számaikat?

[link]

2016. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!