Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg playbackelt Rihanna a...

Queen_hungary01 kérdése:

Tényleg playbackelt Rihanna a Szigeten? Hogy derült ki?

Figyelt kérdés
Köszi a választ, erre kíváncsi lennék nagyon!:D

2016. aug. 21. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én nem voltam ott, de sok koncertet megjártam már és abszolút meg lehet mondani, ha az előadó playbackel. Olyankor túl tökéletes. Ha élőben énekel, akkor kicsit mindig más mint az eredeti dal, hallani ahogy levegőt vesz, főleg ha táncol vagy járkál közben. Kicsit később kezdi, megköszörüli a torkát, minden ilyen emberi dolog.
2016. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értelek köszi:*
2016. aug. 21. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Én mindenhol úgy hallottam, hogy igen, szóval szerintem biztos. :P Meg láttam egy koncert felvételt is, szólt a hangja, neki meg a szájánál sem volt a mikrofon, szóval biztos. :P
2016. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
67%
Én ott voltam és így mondom hogy szerintem igen. Volt hogy beleénekelt de tisztán lehetett hallani -és látni- hogy playback
2016. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kemény két számnál volt playback, az is azért, mert EDM típusú zene volt,ebből az egyik azért is, mert keveredett a How Deep is your love és a We found love.

A háttérben hozta magával az énekeseit is Rihanna és amikor ő nem énekelt, akkor ők nyomták a háttérben.

De volt nem egy száma ahol kifejezetten csak ő énekelt (Stay, Diamonds, FourFiveSeconds, stb.)

Csak a média hülyesége, hogy playbackelt, ugyan ez igaz a késésre is.

Első sorból nézte, hallottam mindent, szóval nem szabad elhinni amit be akarnak mesélni az embernek. ;-)

/Mellesleg szinte minden sztár playback-el legalább 1-2 számot a koncertjén, mivel ha nem így csinálná, akkor nem maradna idő a különböző show elemekre: tánc, betanult dolgok, seggrázás, stb.

2016. aug. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkineek! :D
2016. aug. 22. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Rihanna playback 13 fokban 20 ezerért,pffff XD
2016. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!