Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van ebben a kategóriában...

Miért van ebben a kategóriában egy nap minimum 1 Justin Bieberes kérdés amit egy "utáló" tesz ki?

Figyelt kérdés
Nem , nem vagyok az a belieber vagy hogy hívják a fanokat.Csak nem értem hogy ha valaki nem szeret valakit miért foglalkozik vele ennyire.Én pl nem szeretem Kis grófót de még egyszer sem kerestem rá nem hogy kérdést írjak róla meg minden kérdésnél amiben szerepel válaszolgatjak hogy mennyire szarnak tartom.Ez mire jó nekik?

2016. aug. 29. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ennyi eszük van. Gondolják, ha becsatlakozik valaki utálkozni hozzájuk, akkor már nem lesznek egyedül, nem fogják magányosnak érezni magukat. Na jó, kedvesebb stílusban annyi a lényeg, hogy önértékelési problémáik vannak, és attól várják, hogy nagyobbnak, jobbnak , többnek fogják érezni magukat , hogyha másokban keresnek hibákat, és akkor őket leszólják, hogy "nézzétek, de bennem ellenben nincs meg ez a hiba" És akkor ők ettől nagyobbnak meg nyeregben fogják érezni magukat, hogy keresik a hibákat a másikban, és akkor így ezzel "le akarják nyomni" ,és bizonyítani akarják maguknak, hogy ők miért különbek, jobbak , többek másoknál. Amiért egyébként lehet csodálni is őket, néha azt is elvárhatják az ilyen típusú emberek.
2016. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Ja és ez van rá nagy esély, hogy kisgyerekkori lelki sérülésük eredménye.
2016. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Eme kèrdèst mamajd egy hete írtad ki, ès azóta se írtak új bieberes kèrdèst.
2016. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*majd
2016. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na akkor örüljünk neki.:D
2016. szept. 5. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

És Justin Bieber béna. (Csak hogy alátámasszam a tényt amit írtál, hogy minden Justin Bieberes poszt alatt van aki utálkozik.)

És pls ne pontozzatok le fanok, nekem nincs vele bajom. xd

2016. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

LOL én megértem őket.😅

XxxemogirlxxX

2016. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!