Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem idegesít nagyon...

Csak engem idegesít nagyon Istenes Bence és társai?

Figyelt kérdés

Nem maga a személye idegesít, hanem az, hogy az amit ő "kemény" munkának titulál az annyiból áll, hogy az x-faktorban és a való világban műsorvezető. Bemegy, elmond 10-20 mondatot, közben röhögcsél, lazáskodik és ezért havonta valószínűleg nagy összeget kap.

Persze ha egy műsorvezetőtől megkérdeznék, hogy reálisnak tartják-e ezt akkor ők arra hivatkoznak, hogy ez is kemény meló stb. ami nyilván hazugság.

Csak nekem tűnt fel ez? Csak engem zavar?

Más egyetemen évekig tanul, hogy legyen egy nyomvadt diplomája és utána valóban keményen dolgoznia kell (az egyetemi tanulás is komolya munak+ szakdogaírás stb) és nem szélhámos fősulikra gondolok, média/kommunikációs szakok, hanem mérnöki/jogász/orvosi egyetemekről beszélek.



2016. okt. 26. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Valószínű, hogy nem csak téged idegesít, de nem mindenkit. Sajnos eléggé korlátoltak vagyunk. Van, aki szerint csak az a munka, amit bányában, kohóban, szövőgép mellett végeznek.

Írod az egyetemet, főiskolát, szembe állítva a lazáskodó műsor-vezetéssel.

Egyik tévés munka sem csak annyi, amennyit látsz. Egy pár perces tévés szereplés mögött több órányi munka lehet. Vagy akár több nap is.

És az sem mindegy, mit lehet eladni. Sok-sok évi tanulás is hozhat olyan tudást, amire senki nem vevő.

És eladható a semmi is.

Egy nógrádi hírességünk mondta régebben:

Én nem tudok énekelni, én nem tudok táncolni, de ha ez kell az embereknek...

Vitray nagy tudású ember. Régen néztem a műsorait, s szerettem is.

De ma már én is inkább Bencét nézném a bohóckodásaival, mint ötszemközt ülő és mesélő figurát.

2016. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irritálóak mint minden magyar sztár.Szeremcsére azért van pár kivétel pl.Mundroczó Kornél
2016. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!