Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik színész/színésznővel...

Melyik színész/színésznővel voltatok úgy, hogy nagyon nem volt szimpatikus, de aztán kellemesen csalódtatok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 14:21
 1/9 A kérdező kommentje:
és miért vagy melyik film hatására?
2016. nov. 2. 14:21
 2/9 anonim ***** válasza:

Film hatására csalódtatok?

A film az csak egy film, a színészek nem olyanok valójában.

2016. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mármint arra gondoltam, hogy először unszimpatikus (mondjuk kinézetre, vagy előző filmje (i) alapján) de aztán másik filmben a színészi képessége még jobb, vagy ilyesmi
2016. nov. 2. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Goldie Hawn. Először nem volt szimpi, de most már az egyik kedvenc színésznőm. :)
2016. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Robert Pattinson
2016. nov. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és melyik filmben változtatta meg a véleményeteket?
2016. nov. 14. 17:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem a Twilight saga-ban. Legelőször (hosszú évekig) úgy voltam vele hogy hát én nem fogom ezt az undorító, tinibálvány-nyálgyerekekkel teletűzdelt kis filmecskét megnézni. Előítéletes voltam. Tavaly elkeveredtem a tv elé. És már majdnem elkapcsoltam, mikor megláttam, hogy ez megy, de mégis ott maradtam, mert lekötött. Végignéztem az összes részt, és azóta még egyszer az újra az egészet. Szerintem tök jó filmsorozat, nagyon bejött, és Robert Pattinsonnal sincsen semmi bajom már. (Mondjuk a másik, az a farkasember az még mindig rettenetesen irritál)
2016. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálam fordítva volt. Hihetetlenül omádtam egy színészt aztán marha nagyot csalodtam benne......
2018. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamarás Iván. Ellenszenves volt a filmekben, de tavaly koncertezett nálunk. Nagyon jó fej volt.
2020. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!