Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vince Aliz (X-Faktor) leszbikus?

Vince Aliz (X-Faktor) leszbikus?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az !! Tagadhatatlan!

Látszik a viselkedésén !

Az a baj hogy neki inkább vmi extra vagáns stílus állt volna jól, nem tom ki öltözteti Lizát , de a stílusa nem passzol a személységéhez!

Borzalmas ahogy kifestik ,nem áll jól neki !

Olyan ronda stílust csináltak neki ami számomra unszimpatikus. Nem maradt önmaga ! Bocsi Liza de ez van , ez egy a többi vélemény közül....

Egyszer fel kell vàllalnia !!

2016. nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Leszbi.
2016. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 WattacukorPufi ***** válasza:
nem
2016. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
34%

Nem kell ahhoz leszbinek lenni, hogy kevés legyen az önbizalma valakinek és ne merje felvállalni a nőiességét.

Fél a kritikától, ezért inkább "elbújik" a ruhák, szemüveg, viselkedés, stb. mögé. Majd kinövi. Én kinőttem.

2016. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
87%
A 4-es hozzászólónak üzenném, hogy a leszbikusok nem azért öltöznek vagy viselkednek így vagy úgy, mert nincs önbizalmuk, hanem azért, mert így érzik magukat komfortosan. Nem tudom mit szólna, ha ráerőltetnének egy 10 centis magassarkút, amibe járni sem bírna...
2016. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

Kövér és otromba, hangja sincs (rekedtes és hamis), kb. ma este ez jött le róla.

Lehet, hogy nem ilyen, de azért, mert valaki leszbi, nekem ne öltözzön úgy, mint a sarki kricsmi törzsvendégei. Vannak ilyen ismerőseim, ugyan sportosan öltöznek, de azért nem így.

2016. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
28%

Szerintem nem az, csak egy fiús csaj.

Amúgy meg nem tudom, mit esznek rajta sokan, de mozogni nem tud, beszélni nem tud, stílusa olyan kis semmilyen, tartása görbe, nem értem, minek akar a színpadon állni? Azt elismerem, hogy van hangja, meg tud zenét csinálni, de színpadra nem való. Háttérben kitűnően dolgozhatna, de szerintem nem fog teltházas koncerteket adni, és viszonylag hamar el fog tűnni a süllyesztőben. Akkor is, ha egyéniség. Mert egyébként az.

De hogy leszbikus lenne...., hát, hülyeség ilyet egyáltalán a kinézete miatt feltételezni róla. Vannak ilyen fiúsan vagány csajok, sokan, akik belülről ízig-vérig nők.

2016. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát a dalát, amivel bekerült a műsorba egy lányhoz írta, szóval szerintem az.

Végül is hány heteró lány ír lányhoz dalokat? Egy se! :P

2016. dec. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, mikor egy csaj fiúsan öltözködik, viselkedik, nem sminkeli magát, nem jár magassarkúban és miniszoknyában, netán még a hangja is mélyebb, akkor egyből rásütik, hogy tuti leszbi.

De ugyan úgy igaz fiúkra is. Ha kicsit ad a külsejére egy fiú, nem viselkedik vaddisznóként, nem böfög, fingik mások előtt és még a hangja is vékonyabb az átlagnál, akkor az biztos búza...


Ezt a kérdést Lizának kéne feltenni, mert ő tudna rá minden kétséget kizáróan teljes bizonyossággal válaszolni. Tudtommal sehol nem nyilatkozott úgy hogy homoszexuális lenne. És amíg ki nem jelenti, senki nem állíthatja ennek ezt, csak azért mert szerinte ez meg az arra utal. Az hogy valaki ezt mag azt gondol róla, még nem bizonyító erejű, csak találgatás.


Pl volt a válogatón egy másik csaj, aki már a bemutatkozójában nyíltan elmondta hogy ő leszbikus. Na, ő rá azt lehet mondani, hogy igen, az! De ne tudja már más jobban, hogy milyen a szexuális beállítottsága, mint maga az illető!


Amúgy ha Liza leszbi is lenne, az mit von le a dalaiból és a hangjából? Semmit! Az X-Faktor nem egy társkereső show, tehát teljesen lényegtelen a felhasználók 99,99%-ának. Ők a hangja és a dalai miatt szeretik Lizát és nem azért hogy kivel mit csinál a hálószobájában.

2016. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy a feltűnösködő viselkedése miért volt fontos egy zenei tehetségkutatóban? Mert hangja nincs, akármit is mond Tóth Gabi. Tegnap is kesergett miatta.
2016. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!