Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber szájon vágta az...

Justin Bieber szájon vágta az egyik rajongóját. Mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés
kiakasztó?

2016. nov. 23. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Jogos volt. És tudni kéne az embereknek az alapsztorit, mielőtt szidják justint😂 a srác kiírta az saját oldalára még a koncert előtt, hogy ha találkozik vele,akkor beefog húzni Justinnak..
2016. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
És mellesleg én sem orulnek, ha ferfi letemre idegen ferfiak masznak be az automba, es kezdenek el fogdosni
2016. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Torzul az agya a sok drogtól. De inkább a rajongóit üsse, mint megint a kutyáját dobja le az emeletről, mikor dührohama van...
2016. nov. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%
Pontosan miert baj, ha valaki szereti?😂 Te nem tudhatod, mi tortent abban a kocsiban, akar kés is lehetett volna a csávoval, justin nyilvan nem fogja hagyni higy bemásszon mellé😂 és persze, szokott rossz dolgokat tenni, de nem csak ezeket kéne eszrevenni.Elkezdhetnem sorolni a jo dolgait, de inkabb nem kezdek bele😂 es egyebkent is hogyha valaki rajong Justinert, akkor azt azert van mert ki*aszott jol enekel:)
2016. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Előző, sorold már kérlek :D
2016. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
3-as és 4-es ti is hülyék vagytok mint a seggem. Én sem bírom Justin-t de ha valahova megérkezek autóval és valaki behajol azt ablakomon én is lebaszok neki ggyet tökmindegy hogy rajongó vagy sem. Az mellet amit az 1-es írt akkor meg főleg ne csodálkozzunk rajta.
2016. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
92%

Olyan távol áll tőlem a zenéje és az egyénisége, én a kultúrált művelt ember vagyok aki titokban Metalcore-t hallgat.

Ez a történet nem akasztott ki. Inkább az amikor abbahagyta a koncertet mert a közönség nem maradt csöndben. Gondolj bele az összes zenekar, még itt Magyarországon is inkább hergeli a közönséget csinálja a hangulatot ő meg kicsit sem. Sőt aztán elmegy.

2016. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
46%
számomra pl örömünnep lenne amikor meghalna ez a justina!
2016. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy vagyok vele, hogy ma is aktív DJ vagyok, körülvesznek az emberek, vannak akik szeretnek, sokan nekem is amikor "dolgozok" feljönnek és vagy megölelgetnek vagy meg akarnak verni, mindkettőt tudni kell kezelni. Előadók vagyunk, a közönségből élünk, én úgy gondolom, hogy Bieber alapból szinte semmibe veszi a rajongóit. Ez pedig számomra érthetetlen. Ő is meg én is a közönségből élünk, minimális tisztelet legyen feléjük, nem leköpködni, meg megütni kell őket. Mondom engem is már akartak megverni buli közben, részeg emberek, de normálisan meg is lehet beszélni...
2016. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Fogazott?
2016. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!