Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyit érhet Justin Bieber Háza?

Mennyit érhet Justin Bieber Háza?

Figyelt kérdés

Sziasztok ezt a házat szeretném megvenne Dzsaszintol mar a kapcsolatot felvettem vele , nem tudom mennyit ajáljak érte így elsőként segítsetek legyszives!


[link]



2017. jan. 1. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hali! Látom egy újabb internetes humor huszár...éljen!

Drága unatkozó barátom (ja! Nem vagy az, bocsi) csak egy pár dolog. Némi apróság:

1. Az JUSTIN nem pedig Dzsasztin!!!!! Világos!?!?! J-U-S-T-I-N!!

2. Biebs sosem adná el a házát pont teneked :D és nincs is annyi pénzed. (és nem is lesz) szóval törődj bele...;)

2017. jan. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem tőbb milliárd dollár lehet.Sok sikert, tán csak nem Magyarország leggazdagabb embere vagy?

Ui:Jah baromira vicces voltál egész nap ezen a vicceden nevettem.#Sad

2017. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vicc már megeggyeztünk :))
2017. jan. 11. 06:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces majd pont neked fogja Justin odaadni a házát haha...na szállj le a magas lóról mert a végén még nagyot koppansz humor zsák ;) vagy amennyiben még is ismered JB-t (amit rohadt erőssen kétlek 😁) akkor igazán megadhatnád nekem is privben az elérhetőségét...örök hálám üldözne 😁😁 de komolyan....1 es voltam
2017. jan. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Azért nem tudom minek ilyen írásmódot felvenni, mindenki látja hogy a kérdés csak egy poém akart lenni.
2017. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ValakiValaszol válasza:

xDDDDDD

Nem okoskodni szeretnék de nem hinném , hogy ezt elsősorban Justinnal kellene/kellett volna megbeszélni mivel nem hiszem , hogy ezeket ő intézné..gondolom megvannak erre az emberei.

De orulok hogy neked ennyire sok pénzed meg ilyen jó kapcsolataid vannak xd Mert az a ház kb 4-5 millió dollárba kerül ami hát masfél milliárd Ft kb. De te tudod xd

2017. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!