Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem jön nagyon be...

Csak nekem jön nagyon be Chloe Grace Moretz?

Figyelt kérdés

A Ha/ver-ben figyeltem fel rá, vagyis a második részében, mert ott azért már idősebb. És most meg fogom az összes filmjét nézni.

Nem az a tipikus jól kinéző amerikai csaj, valahogy más, és mégis nekem nagyon tetszik.


2017. febr. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Fiatalon (14 és alatta) szép/aranyos volt, most viszont olyan alkata és rossz arányú teste, és hatalmas vállai vannak hogy elmehetne amerikai focista hátvédnek. Amúgy a filmes karakter nem mérvadó, hiszen ott akár több órán is sminkelhetik a szereplőket hogy messze átlagon felül nézzenek ki + megvilágítás + minőségi kamerafelvételt látsz.


[link]

[link]

[link]

2017. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bejön annak is, akivel él, meg sok hozzád hasonlónak is.

A magam részéről viszont f.ngom sincs, ki tartozik (kép/arc) az említett névhez, és nem is érdekel... :)

2017. febr. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bejön. De nem az a " pfhuuu de megraknáme" kategória. Egyszerűen csak tetszik az arca, a személyisége és a humora. Az egyetlen amit kilróbálnék vele az a csókolózás az ajkai miatt, de egyébként elég lenne, ha vsak beszélgethetnék vele. Mivel csak fiu testvérei vannak, eléggé benne van a fius témákban is. Jó barát lenne az biztos
2019. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szép, jó szinésznő megtud hatni neki inkább a dráma megy mint a komedia filmek komoly beálitotságu,de latszik rajta hogy közbe szeret poenkodni is,nem a kedvencem de kedvelem mint szinesznőt megosztó.
2020. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!