Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Sthol Buci megússz...

Szerintetek Sthol Buci megússza a méltó büntetését?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos. :( Császár Előd is megúszta, pedig ott meghalt az ártatlan áldozat. :(
2010. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne.. :(
2010. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha van igazsága földön jól bevarrják. elvégre be volt b..szva, cserbenhagyott és még könnyen lehet (bár Isten ne adja!) hogy a 77éves combnyaktörött bácsi az Árpád (!!!) kórházban meghal.

ha én csinálok egy ilyen balesetet a helyszínen kivégeznek...

2010. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ússza meg ,fog kapni büntetést.

De az a büntetés egyesek szerint túl enyhe lesz mások szerint meg túl szigorú. Kaphat akármennyit is de hogy az emberek nagy többségének nem fog tetszeni az ő büntetése,na abban egészen biztos vagyok.

2010. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Persze hogy megússza, mert aő a szegény buci aki már sajnálja és megbánta.

Én nagyon reménykedem hogy abban hogy nem lesz igazam és letörlik azt a bájgúnár vigyort a pofájáról, egyszerűen utálom, jellemtelen ember. Egy iylen ember a mezeti színház tagja??????És a tegnap esti előadáson vastapsot kapott!!!Kérem emberek, azt hittem hogy else mennek az előadásra, vagy ha oda is mennek füttykoncertet tartanak nem vastapsal üdvözlik a kedves művészúrat!!

2010. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!