Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki várt már meg MűvészUrat...

Valaki várt már meg MűvészUrat/MűvészNőt előadás után a Budapesti Operettszínház művészbejárójánál?

Figyelt kérdés
Mesélnétek kérlek, mi volt, kit vártatok, mi történt, és ilyenek, kíváncsi vagyok. Április 5.-én megyek az Abigélre, azután szeretmék megvárni valakit, szereposztástól függ, hogy kit, és szeretnék addig történeteket hallani:D

2017. márc. 16. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!:) Én vártam már meg Kocsis Dénest a FAME című előadás után,nagyon aranyos volt,csináltunk képet,és váltottunk pár szót az előadásról. Te végül találkoztál valakivel?:)))
2017. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta voltam ugye Abigélen, FAME-en és Marie Antoinetten, rengeteg mindenkivel találkoztam, kaptam autogramot és képet is, Vágó Zsuzsinak pedig rajzoltam:D
2017. jún. 22. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Woow! És kikkel sikerült képet csinálni?😄
2017. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!