Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » David Rockefeller tényleg...

David Rockefeller tényleg ennyire csóró volt?

Figyelt kérdés

"Bár Rockefeller sosem beszélt vagyonáról, a Forbes 2015-ben 3 milliárd dollárra becsülte azt. "


[link]


2017. márc. 21. 00:28
1 2
 1/11 Gugu Gabor ***** válasza:
Bárcsak ezred ennyire csóró lennék....
2017. márc. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a kérdésed célja?

Igen ennyire.

Sokkal gazdagabb milliárdosok is vannak nála,és "szegényebb" milliárdosok is.

A világon kapitalizmus van,ami azt jelenti,hogy aki ügyes és ki tudja használni ennek az előnyeit,az akkor is milliárdos lehet,ha a semmiből jön.

Jó példa erre egy Kínai üzletember,aki egy nap alatt annyit keresett,mint Soros egy élet alatt,semmi extra dolgot nem csinál,futárcége van,és ki tudja használni azt,amit Kína és a tőzsde nyújt.

Minden nap ki lehetne rakni 100 ilyen kérdést,nem értem,hogy miért csak Soros meg Rockefeller nevekre ugrunk,amikor jóval több milliárdos van,akinek akár politikai befolyása is lehet,és legalább a fele ezt ki is használja.Az más kérdés,hogy ez a világpolitikának az alakulásába mennyire szól bele és mennyire nem.

Én a nem fele hajlok,mert az alap érdekek,minden országnál adottak,ezen pár üzletember nem változtat,de még a pártok váltakozása sem.

2017. márc. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

A rockefellerek régebben sokkal gazdagabbak voltak, de rendkívül nagylelkűek szerintem. Az első generáció még nem, de a második már rettentően. Okosak voltak, de még is jó emberek, akik rengeteget adakoztak. A kapzsiság kevésbé volt jellemző, belátták sztem.


Illetve voltak akik rossz döntést hoztak.

2017. márc. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A világ eddig 3.-ik leggazdagabb embere volt a történelemben. Az az akkori 3 milliárd dollár, a mai értékén számolva 340 milliárd dollárt érne.(Kb 4x annyit, mint Bill Gates vagyona)
2017. márc. 21. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló kb totális idióta, de rockefellerek az ilyen zombik kitermelésére is milliárdokat költöttek!
2017. márc. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
8%

#3


Igen.

Gyakran nevezik ezek az emberek filantrópnak önmagukat. Szeretnek ebben a szerepben tetszelegni. Játszani a jótevőt, a megmentőt...


De az igazság az, hogy ezeknek az embereknek hatalmában állna az egész világon! fölszámolni a szegénységből adódó nyomort.


Hatalmukban állna!? Ők maguk gerjesztik ezt az állapotot!


Persze néha adnak pénzt egy árvaházra vagy kórházra (kutyák elé vetett csont) de mellette meg emberek milliói köszönhetik nekik a nyomorukat.


Egy kedves idézet a jótevőtől :


"Egyesek képesek azt gondolni, hogy mi egy titkos összeesküvés részeként dolgozunk az US ellen, engem és családomat internacionalistának neveznek, akik a világ más részein élőkkel együtt arra szövetkeztek, hogy létrehozzunk egy integrált globális politikai és gazdasági struktúrát -ha úgy tetszik, egy egyesült világot. Ha ez a vád akkor bűnös vagyok, és büszkén vállalom."

2017. márc. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Babáim, túl sok kuruczinfót tetszetek olvasni a mindenféle Rockefeller-Rothschild világösszeesküvéssel.
2017. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én se értem mi ez az összeesküvés elmélet gyártások sora...Ingerszegény környezetben élő átlagember komolyan már csak ilyenekbe tud kapaszkodni? Engem igazából hidegen hagy, de a nagyobbnál nagyobb fa*zságokat olvasom tegnap óta. Meg hogy szabadkőműves és tönkre akarják tenni a világot stb. Valaki olvasott mát két mondatot is a szabadkőművesekről? Tudom ajánlani akkor Nemere István könyvét, mielőtt még mindenki elhiszi, hogy kiakarnak irtani több milliárd embert.. Nyilván van háttérhatalom akinek van befolyása a világra, multimilliárdosok, nagyhatalmi vezetők stb. De azért maradjunk már meg a realitás talaján...
2017. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaz hogy országokat láncolnak magukhoz a bankrendszeren keresztül, először kezdik az eladósítással, majd bevonják a saját tőkéjüket, oszt kész is a kilóra való megvásárlás. Beszéjjtek összeesküvés elméletre, hétköznapi átlag birka el sem tudja képzelni mik mennek legfelül, maradjatok meg a barátok köztnél meg a többinél, még ennyit se gondolkodjatok mint eddig. NEM A TI DOLGOTOK. Azt majd mások csinálják helyettetek.
2017. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A harmadik válaszoló bérkommentelő
2017. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!