Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Sztárok, bulvár

A kérdés

David Rockefeller tényleg ennyire csóró volt?

"Bár Rockefeller sosem beszélt vagyonáról, a Forbes 2015-ben 3 milliárd dollárra becsülte azt. "

[link]

tegnapelőtt 00:28  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
Gugu Gabor nevű felhasználó válasza:

Bárcsak ezred ennyire csóró lennék....

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont tegnapelőtt 01:26 Privát üzenet
Tulajdonképpen mi a kérdésed célja?
Igen ennyire.
Sokkal gazdagabb milliárdosok is vannak nála,és "szegényebb" milliárdosok is.
A világon kapitalizmus van,ami azt jelenti,hogy aki ügyes és ki tudja használni ennek az előnyeit,az akkor is milliárdos lehet,ha a semmiből jön.
Jó példa erre egy Kínai üzletember,aki egy nap alatt annyit keresett,mint Soros egy élet alatt,semmi extra dolgot nem csinál,futárcége van,és ki tudja használni azt,amit Kína és a tőzsde nyújt.
Minden nap ki lehetne rakni 100 ilyen kérdést,nem értem,hogy miért csak Soros meg Rockefeller nevekre ugrunk,amikor jóval több milliárdos van,akinek akár politikai befolyása is lehet,és legalább a fele ezt ki is használja.Az más kérdés,hogy ez a világpolitikának az alakulásába mennyire szól bele és mennyire nem.
Én a nem fele hajlok,mert az alap érdekek,minden országnál adottak,ezen pár üzletember nem változtat,de még a pártok váltakozása sem.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont tegnapelőtt 02:25 Privát üzenet
A rockefellerek régebben sokkal gazdagabbak voltak, de rendkívül nagylelkűek szerintem. Az első generáció még nem, de a második már rettentően. Okosak voltak, de még is jó emberek, akik rengeteget adakoztak. A kapzsiság kevésbé volt jellemző, belátták sztem.

Illetve voltak akik rossz döntést hoztak.

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont tegnapelőtt 02:34 Privát üzenet
A világ eddig 3.-ik leggazdagabb embere volt a történelemben. Az az akkori 3 milliárd dollár, a mai értékén számolva 340 milliárd dollárt érne.(Kb 4x annyit, mint Bill Gates vagyona)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont tegnapelőtt 03:12 Privát üzenet
A harmadik válaszoló kb totális idióta, de rockefellerek az ilyen zombik kitermelésére is milliárdokat költöttek!

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont tegnapelőtt 04:03 Privát üzenet

Igen.
Gyakran nevezik ezek az emberek filantrópnak önmagukat. Szeretnek ebben a szerepben tetszelegni. Játszani a jótevőt, a megmentőt...

De az igazság az, hogy ezeknek az embereknek hatalmában állna az egész világon! fölszámolni a szegénységből adódó nyomort.

Hatalmukban állna!? Ők maguk gerjesztik ezt az állapotot!

Persze néha adnak pénzt egy árvaházra vagy kórházra (kutyák elé vetett csont) de mellette meg emberek milliói köszönhetik nekik a nyomorukat.

Egy kedves idézet a jótevőtől :

"Egyesek képesek azt gondolni, hogy mi egy titkos összeesküvés részeként dolgozunk az US ellen, engem és családomat internacionalistának neveznek, akik a világ más részein élőkkel együtt arra szövetkeztek, hogy létrehozzunk egy integrált globális politikai és gazdasági struktúrát -ha úgy tetszik, egy egyesült világot. Ha ez a vád akkor bűnös vagyok, és büszkén vállalom."

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont tegnapelőtt 04:22 Privát üzenet
Babáim, túl sok kuruczinfót tetszetek olvasni a mindenféle Rockefeller-Rothschild világösszeesküvéssel.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont tegnapelőtt 07:48 Privát üzenet
Amúgy én se értem mi ez az összeesküvés elmélet gyártások sora...Ingerszegény környezetben élő átlagember komolyan már csak ilyenekbe tud kapaszkodni? Engem igazából hidegen hagy, de a nagyobbnál nagyobb fa*zságokat olvasom tegnap óta. Meg hogy szabadkőműves és tönkre akarják tenni a világot stb. Valaki olvasott mát két mondatot is a szabadkőművesekről? Tudom ajánlani akkor Nemere István könyvét, mielőtt még mindenki elhiszi, hogy kiakarnak irtani több milliárd embert.. Nyilván van háttérhatalom akinek van befolyása a világra, multimilliárdosok, nagyhatalmi vezetők stb. De azért maradjunk már meg a realitás talaján...

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont tegnapelőtt 08:26 Privát üzenet
Igaz hogy országokat láncolnak magukhoz a bankrendszeren keresztül, először kezdik az eladósítással, majd bevonják a saját tőkéjüket, oszt kész is a kilóra való megvásárlás. Beszéjjtek összeesküvés elméletre, hétköznapi átlag birka el sem tudja képzelni mik mennek legfelül, maradjatok meg a barátok köztnél meg a többinél, még ennyit se gondolkodjatok mint eddig. NEM A TI DOLGOTOK. Azt majd mások csinálják helyettetek.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont tegnapelőtt 12:35 Privát üzenet
A harmadik válaszoló bérkommentelő

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont tegnapelőtt 16:13 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezért támogatja Soros György az Izrael-ellenes szervezeteket is?
Ezek vajon igazak lehetnek a Zika vírussal kapcsolatban?
Ez az a válság amire Rockefeller célzott?
Miért nincs Rockefeller vagy Rotschild a leggazdagabb emberek listáján?
A Forbes miért közli minden befolyásos embernek a vagyonát, leszámítva a bankárcsaládokat & fejeiket, pl. David Rockefeller?
Mit gondoltok a szabadkőműves elméletről (nemzetözi globalizáció)? Vagy a rockefeller családról?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Sztárok, bulvár rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu