Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hajdú Balázs humoristát...

Hajdú Balázs humoristát szeretitek?

Figyelt kérdés
Én igen, de mostanában nagyon ritkán látom a tévében és hallom rádióban. Vidéki vagyok, így budapesti előadásokon nem tudok megjelenni, de amúgy is kevésszer elérhető... Miért? Átlagban nem szeretik? Szerintetek?

2017. ápr. 8. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Nem kifejezetten szeretem, de nem rossz. A tv-ben mostanában sok ismert humorista nem jelenik meg, inkább újakat próbálnak ki helyettük. A dumaszínházban viszont szokott rendszeresen fellépni, vidéken is.
2017. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jobb, mint az átlag. Akkor is, ha showder klubosokkal, ha meg a comedy centralos "humoristákkal", akkor meg pláne kiemelkedik.
2017. máj. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

"Elmegy" kategóriába esik nálam. Nem egy Hadházi, Bödőcs vagy Kőhalmi kaliberű emberke, de nem is kapcsolom el, ha meglátom vagy meghallom. Szerintem jó fej. Egymilliószor jobb az ilyen Tóth Edu, Kertész Ricsi, Al-Gharati Magyed és Aram jellegű bénaságoknál.


Hajdú Balázs jó standupos.

2017. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 maradjuk annyiban, így 5 év elteltével, hogy kifejezetten szar (lett vagy az is volt mindig, azt nem tudom).
dec. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!