Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Szabyest homoszexu...

Szerintetek Szabyest homoszexuális? (szeretem őt, csak érdekelne L/19)

Figyelt kérdés

Jó tudom, hogy sok lánnyal szerepel a klippjeiben, stb. De szerintem ő egy sráccal passzolna, vagy lehet, hogy van valakije titokban? Emlékeztek amikor Szalay Ricsivel konfliktusban voltak és Ricsi írogatta ki, hogy így meleg meg úgy meleg?

Meg még valami képet is kitett amiből nem jött le konkrétan, hogy mit csinált a csávó Szabival de belelehett illeszteni egy ilyen dologba is...


2017. ápr. 11. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
nem kva mindegy, de most komolyan....ettől lesz ám olcsóbb a kenyér
2017. ápr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
76%
Szerintem is egy fiúhoz passzolna , de nem valószínű hogy az lenne.
2017. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ugye, hogy egy sráccal találna? szerintem ő olyan kis édes meleg lenne. szerintetek aktív lenne inkább vagy passzív? szerintem aktív lenne, egy nagyon romantikus, vagy ahogy Barbival egy interjúban mondták "romcsih"...
2017. ápr. 17. 17:45
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem simán lenne aktív és passzív is :3
2017. ápr. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
igazából megértem az álláspontodat, tényleg nagyon édes passzív lehetne. hűűha kezdenek szárnyalni a gondolataim :D szerintetek egy rajongójával összeállna? :O
2017. ápr. 19. 10:51
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az de az a kirázahideg fajta meleg amúgy meg szarok a zenéi/videói
2017. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Daniel Major válasza:
36%
Na végre egy normális ember, aki nem követ ilyen divat majmokat mint Szabyest! Az egy akkora homoszekszuás hogy már megszólalásig az. Én már csak azért nem nézem ezeket a Boldzer, Szabyest, Royalszabi kutyákat, mert utálom őket nézni, szar videókat csinálnak, és Royalszabin kívül mindegyik meleg szerintem.
2017. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Bizony bizony az.. De viccen kívül. Azt kell mondjam, mikor Győrbe jött koncertezni tavaly 2016-ban, rá nyomult egyik haveromra mind facebookon, mind élőben egy kávézóban. Megmutatta haverom a beszélgetést, kihűlt ő is és mindenki. Ilyeneket irt "nekem te vagy a Győri édes" meg egy csomó ilyen. Majd próbálta füzögetni de végül persze nem jött be neki. Ugyanennek a haveromnak az osztálytársának meg megírta hogy ő is vele van, most dugtunk, most te jössz.. Szóval, ja. Nem beszélve arról hogy még meg is kérdezte ugyanettől a haveromtól hogy nem e tud helyes meleg pasikat akik nem b*zisak :'DDDD
2017. nov. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hűűűha ez komoly? ez azért elég nyílt tevékenység, nem fél, hogy az amúgyis botrányos helyzete tovább romlik majd, mert szerintem ez nem éppen épelmejű viselkedésre vall, vagy tévednék?
2017. nov. 5. 09:40
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Előző vagyok.

Háth, ezek szerint nem számít neki már semmi se, mind1 mit csinál. Még 1 dolgot kifelejtettem a fentiekből, a srác, a haverom 14 éves volt, ezt ő meg is írta neki "de én még kiskorú is vagyok Szaby, meg a lányokat szeretem alapból" mire szabyest "szar indokok"

2017. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!