Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikorra varhato egy Five...

Mikorra varhato egy Five Finger Death Punch koncert Magyaro-on?

Figyelt kérdés
Tudom a napokban voltak a Nova Rockon Mikloshalman, de Mo-ra miert nem kerul sor? Egy Papp Laszlot szeri tem meg tudnanak tolteni. Bar most nem tudom mi van veluk, a tillburgi koncertjukon is volt vmi balhejuk, meg most Tommy Vext a vokalos a maradek koncerten. Rajomgok ti, hogy vagytok ezzel? Es kb mennyibe kerulne egy jegyuk ha netan egyszer eljonnenek?

2017. jún. 17. 23:55
 1/2 anonim válasza:

Hát, ezen a turnén is csak Bécsig jönnek.

A MetalHammter ehavi számában pont van erről szó, de én még nem tudtam elolvasni.

Igaz, Báthory Zolit korábban is kérdezték erről, akkor is azt mondta, amit feltételezem, hogy most, mégpedig, hogy ő jönne, de nem rajta múlik, hanem a menedzsmenten. Ők meg odaszervezik a bulikat, ahol biztosan megéri nekik.

Ha jönnének, szerintem 20000 körül lenne a jegy. Nekem Bécsbe utazással együtt 30000 most, szóval itthon a 20000 reálisnak tűnik (pláne, hogy itthon egy Metallica 31000, és bármennyire is imádom a FFPD-ot, azért a két banda nincs egy szinten, tekintve hogy eleve van 20 év a kettő között).

2017. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha még mindig aktuális, akkor 2 hét múlva, febr 20-án lesz :) Igaz, jegyekhez már csak nagyon elvétve lehet hozzájutni.
2020. febr. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!