Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber - hogy lehet,...

Justin Bieber - hogy lehet, hogy egyszer 100 testőrrel megy, egyszer meg beszabadul egy sima diszkóba egyedül?

Figyelt kérdés

Volt szerencsém most a milánói koncertjén részt venni, és láttam milyen őrület volt, sőt már rendőrök is kísérték a végén, akkora csődület volt körülötte.

De a koncertje után meg elment egy "snassz" helyi diszkóba és tök simán elvolt mindenki között a tömegben. Persze kb mindenki próbálta mobillal videózni, de lényeg h azt nem értem, ott pl miért nem volt őrület meg sikongatás meg ott miért nem volt ott a 100 testőre?

Valaki érti ezt?


2017. jún. 24. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Mert, egy csicska.
2017. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ah értem, logikus, köszi
2017. jún. 24. 12:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert a koncerten a rajongói voltak, a buliban meg nem. Gondolom én, de ki tudja.
2017. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nagy valószínűséggel sokkal hamarabb belehalna abba, ha 10ezer rajongóp.csa összenyalogatná, mint abba, ha bemegy egy diszkóba és ott a helyi jampi kiszúrja, és leüti :D
2017. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

de miért ütné le? amúgy nem kellett kiszúrni, mindenki tudta h ott van, csak pont ezt mondom, h ott mégse volt sz a szokásos őrjöngés, sikítozás, csak úgy tök normálisan elvolt mindenki, annyi h persze minden csaj rögtön próbálta minél többet videózni a mobiljával, de nem rohanta le senki, mint ahogy látni az utcákon meg koncertek előtt.

hát érdekes jelenség. (de Milano különben se az a nagy jampi-hely :))

2017. jún. 24. 19:12
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Fú de egy retek az a majom. Kevés dolog van olyan rossz hatással az emberekre mint az...
2017. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

de miért lenne retek? régebben tényleg kis hisztis .csa volt, de sztem most már elég jó arc lett, és azért tény ami tény, hiába playback, azt a hangulatot, amit ő tud csinálni 10 perc alatt, na azt próbálja meg vki utánozni. nem hiszem h akár a közelébe jut ...

Egyébként meg stílusos, metrosex, dekoratív kis csávó, emiatt persze h sokan irigyek rá, de hát ez már csak ilyen.

2017. júl. 7. 07:15
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bennem is lenne egy kis koko vagy Metamfetamin, lehet én is megcsinálnám azt a hangulatot amit ő is.
2017. júl. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

értem, tehát egy elvakult fannal van dolgunk :D elég sokan vannak, akik sokkal nagyobb hangulatot is tudnak csinálni, mellette azért a vagyonért, amit egy koncertjegyért elkérnek, jóval színvonalasabb koncertet lenyomnak...:D


amúgy meg senkit nem érdekel...azért nem támadják le.

sok agyhalott csak az okostelefon mögött létezik, és nekik nem az az élmény, ha tesznek valamit, hanem elég az, ha levideózzák, és feltöltik a facebookjukra, hogy mekkora menők már, mert 10 méterről látták jb-t...

2017. júl. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok elvakult fan, de miért tagadjam, ami igaz?

nyilván én is szeretek mellette mást is, akár jobban is, de meg kell hagyni, nem egy mindennapos jelenség a gyerek (ez a koko és társai meg ...fárasztó, ugyan olyan csesztetések, mint a nem létező melegsége, de hát mondtam én h tombol az irigység)

2017. júl. 7. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!