Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szokás kérni/csinálni...

Mit szokás kérni/csinálni akkor, ha egy youtube videóssal találkozol?

Figyelt kérdés

még sosem fordult elő velem , hogy szemtől-szembe álljak egy videóssal és kicsit tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban^^ gondolom aláírást hirtelen a semmiből nem kérhetek...vagy lehet egy sima üres lapra kérni..esetleg füzetbe? és még a közös kép és az ölelés mehet. ennyi lenne?

aki volt már ilyen helyzetbe, hogy pl. a kedvenc videósotokkal találkoztatok az utcán és odamentetek, azt elmesélnétek?

fontos,hogy nem rendezvényen való találkozóról van szó,hanem a példában említett féléről:)



#videó #YouTube #találkozó #véletlen szerű
2017. júl. 5. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem én voltam ilyen helyzetben de kívülről láttam.Az egyik nagyon jó barátom egy videós és amikor legutóbb találkoztunk elmentünk ebédelni,ám egy tini lány csoport megrohamozta a barátomat,hogy képet,aláírást kérjenek..Ők igazából csak oda jöttek,hogy "Szia X.Y kérhetünk egy képet meg egy aláírást.."eddig teljesen oké volt minden,meg aranyosak is voltak..De ezután kb ránk akartak tapadnak,és elkezdtek követni minket..Szóval szerintem ha találkozol a kedvenceddel oda mész hozzá kérsz egy képet és aláírást utána viszont hagyd békén,főleg ha nem egyedül van.Nekünk is elég kínos volt a helyzet,hogy kb 7tini lány követett és figyelt minket.🙂
2017. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Híresebb youtuber a szomszédom, szegényt még az ajtó előtt is megvárják autogrammért, sokszor a boltban is letámadják. Régóta ismerjük egymást mikor beszélgettünk elmondta nincs gondja ha autogrammot kérnek tőle az rendben van, de hogy már az aucham wcjében is lerohanják azt nem bírja.

Kérj autogrammot, képet és engedd el :)


Most tavasszal Paplovag suhant el mellettem Istivel a playiten és szó szerint a kis aszfalt cirkáló 6-7 évesek futottak utánnuk...

2017. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én találkoztam már FollowAnnával és Attilával is, mindkét alkalommal izgultam, de nagyon jófejek voltak :D Képet+aláírást kértem, aztán szép napot kívántam nekik, és látszólag ők is örültek annak hogy nem "letámadtam" őket. Szóval tiszteld a magánéletüket, és mosolyogj, légy kedves! :)
2017. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én az egészet nem értem. ugyanolany ember, mint te...mit kell isteníteni valakit azért, mert mondjuk van x ezer feliratkozója youtube-on, és "praktikákat" keresni, hogy hogyan kell odamenni hozzá.


meg egyáltalán minek...kedvencem az szokott lenni, amikor elhatározzák, hogy lerohanják, ráköszönnek, aztán csak bámulnak zavarukban, mert hogy úristen ez ő...utánna a haveroknak előadják, hogy "beszélgettem xy-nal", meg úgy viselkednek, mintha ezalatt a 2 perces random találkozással ő lenne az egyetlen, aki személyesen "beszélgetett" volna vele, és így mindenkinél közelebbről ismeri.

2017. júl. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igazából egyet ne csinálj,ne támad le!!Tegnap este Soundon sétáltunk egy ismerősömmel aki ilyen videós,és 2tini lány szószerint letámadta..Elég kínos volt a helyzet,mert pont beszélgettünk ők pedig oda rohantak és mit sem törődve a helyzettel,aláírást képet és persze ölelést is kértek..Ezután kb 1óráig követtek minket mindenhova,de a VIPbe már nem tudtak utánunk jönni szerencsére🙏🏻Szerintem kulturált módon meglehet oldani,oda mész hozzá ha van is valakivel köszönsz nekik,megkérdezed,hogy csinálhattok-e egy képet meg kérhetsz-e egy aláírást és tovább lépsz.
2017. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
vicces, hogy itt mindenkinek van egy ismert videós barátja...
2017. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!