Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Got7 iden újítja meg a...

A Got7 iden újítja meg a szerződését?

Figyelt kérdés
Meg arra is kivancsi lennek, hogy egz ilyen szerzodesben nagyjabol mi all. Olyan dolgokat hallottam, hogy peldaul a tagoknak nem szabad randizniuk a szerzodes miatt.

2017. júl. 13. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Lol, Game of Thronesra gondoltam, de akkor ez más
2017. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom egyedül Mark nem akarja csak megújítani, mert annyira hiányzik neki Amerika, hogy visszaszeretne menni.

Az, hogy mi áll a szerződésben, a cégtől függ.

2017. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Akkor ez aztjelenti, hogy nem lesz többé Got7 tag?
2017. júl. 13. 14:08
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam hogy egyedül Mark nem akarja meghosszabbítani, de tőle függ. Már lejárt ez a randizni tilos cucc, debut után 3 évig nem szabad a JYP-nél, utána már lehet.
2017. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ezt hol hallottatok? Csak mert en eddig semmi ilyesmirol nem tudtam.
2017. júl. 13. 16:11
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

De most nézem, sokkal több dolog van.

Ugye Youngjae kiköltözött és Coco-t is vitte magával.

Mark amerikai barátai nagy botrányt okoztak Bambam-nak és Yugyeom-nak.

Bambam-nak lehet vissza kell mennie Tájföldre és be kell vonulnia a katonaságba 2 évre. Attól függ, hogy milyen színű valamit húz(ott elvileg úgy van hogy van 10 férfi, és mindenki húz egy dobozból vagy valamiből szalagot vagy mit, és ha piros asszem, akkor be kell vonulnia, ha fekete vagy milyen, akkor nem kell. De nézve hogy Nichkhun gazdag szülei elintézték hogy Nichkhunnak ne kelljen bevonulnia mert gazdagok meg stb, szerintem Bambam-nak is elintézik mert jóban vannak)

Sok utálót megszerzett a fandomon belül Mark, mert elvileg köcsög Jackson-nal, és Jinyoung és JB seggét nyalja a JJ Project miatt(JJ Project a cég nagy kedvence).

Elvileg Mark nem is kedves Youngjae-val, se Jackson-nal és csak a kamerák előtt van jóban velük.

És a GOT2DAY-ban meg is mondta Youngjae és Mark hogy nincsenek jóba, veszekednek a kocsiban, és ez egyszer addig fajult, hogy Mark az öklével betörte a légkondit.

És Jinyoung is mostanában inkább a színészkedésre koncentrál.

Szerintem Jackson, Youngjae, Jinyoung vagy Mark közül valaki nem fogja megújítani a szerződését. Egyszer Jackson ki is akadt, hogy úgy tűnik, csak őt érdekli a csapat. Pedig ő fel is adta a vívást a csapatért, nemzeti vívócsapatban is benne volt.

Egyedül Yugyeom-ot és JB-t sajnálom. Pedig régen óriási IGOT7 voltam. De végül is ez nekik csak munka.

2017. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek el, Thaiföldre**😂
2017. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Te jó ég ez rohaft szomorú. Pedig úgy szeretem őket, nem is gondoltam, hogy ilyen dolgok történtek. Ilyen infokat honnan szedtél?
2017. júl. 13. 18:17
 9/19 A kérdező kommentje:
És amugy Mark baratai milyen botranyt okoztak?
2017. júl. 13. 18:17
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja es meg egy kerdes, hogy azt mikor fogjuk megtudni, hogy alairtak e a szerzodest vagy sem?
2017. júl. 13. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!