Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csorba Anita direkt rontja el...

Csorba Anita direkt rontja el az "idióta facebook ötletek" sorozata által bemutatott DIY holmikat?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék rágalmazni, de többen is jelezték kommentben, hogy nekik sikerült. Szeretem a videót, nagyon kedves és végtelenül pozitív embernek látszik, de vannak olyan dekor ötletei amik nekem nem tetszenek, és szerintem nem szép tőle más ötletét lehúzni mert neki nem sikerült.

2017. júl. 20. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínüleg igen, szerintem picit rájátszik hogy érzékeltesse a nézőkkel hogy az adott doloknak szinte semmi értelme. Bár némelyiket én is próbáltam abból a videó sorozatból és nekem sem sikerültek, ha pedig mégis, akkor haszna nem volt, csak jól nézett ki. :D
2017. júl. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!