Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Sztárok, bulvár

A kérdés

Mi a véleményetek Jacob Sartorius-ról? :D

Bocsi ha rosszúl írnám a nevét.. :D

Keress kérdéseket hasonló témában: énekes

08-12 22:53  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Leginkább semleges a véleményem, hisz ő is csak valóra akarja váltani az álmait, és ezért nem hibáztathatjuk. Rengeteg bántást kapott/kap, főleg karrierje elején, körülbelül másfél éve. Gondoljunk bele egy akkor 13 éves fiú helyzetébe. Te csak az álmod akarod megvalósítani, de emiatt rengeteg ember leszól, csúnyán beszél rólad, semmibe vesz. Nem lehetett könnyű az eleje, de mostmár, ahogy az utálók is látják, hogy nincs értelme bántani, nagyjából leálltak vele. Jacob hamar bekerült ebbe az egész "sztárságba" lehet, hogy ő fog emiatt, szívni. De valamilyen szinten tiszteletre méltó, hogy végig tűrte az utálókat, és még mindig próbálja elérni a célját.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 08-12 23:24 Privát üzenet
szartúriusz

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 08-12 23:49 Privát üzenet
Meg egy gyerek, aki semmit se tett le az asztalra a hirnevert.
Szerintem nagyon tehetsegtelen eneklesben, maradjon tatogni musicallyn

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 08-13 00:04 Privát üzenet
utolsó:Azért megnézném te mennyire vinnéd:D

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 08-13 00:05 Privát üzenet
Megkérdezem a szobám mélyén csicsikáló démont :))

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 08-13 00:06 Privát üzenet
Sziasztok!... Nekem az a véleményem(nem baj ha lepontozzátok mert mindenkinek van véleménye és bocsánat aki kedveli), hogy ugyanolyan tömeg tinisztár akar lenni aki a lányok miatt csavargatja a csípőjét, nyelvével különböző formátumokat csinál, a tini lányokat vonzza magához stb. Nekem ez nem jó látszatot kelt mármint velem egykorúaknak tetszik(12 vagyok), de nekem valahogy nem jön be. Meg láttam régebben, hogy voltak olyan fiúk is akik a padlót... khm..., hogy is mondjam... molesztálták: D Szóval én nem kedvelem jó most lehet, hogy kicsit flegmán általánosítottam, de; ,,Akinek nem inge ne vegye magára,, És még egyszer komolyan őszintén, elnézést és bocsánat aki kedveli ezt a srácot komolyan ez csak egy vélemény kifejtés volt. Sziasztok!!!: ) 12/L lány

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 08-13 16:14 Privát üzenet
Negyes mire vinnem en? Hat, legalabb egy vilag elott nem egetem le magam, ha nincs jo hangom. Ennek a gyereknek max ahhoz van tehetsege, hogy szeditse a 12 eves rajongotaborat. Ha ez kell a hirnevhez, en koszonom nem kerek belole🤷🏻

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 08-13 20:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha elmennek egy ilyen jacob sartorius talalkozora nem lehet h annyira megtetszenek neki h osszekovunk?
Miért ítelik el annyian pl. Johnnyi Orlandot, Jacob Sartoriust?
Ki miért szereti és miért nem szereti Jacob Sartoriust?
Hogy érjem el, hogy instagarmmon bekövessen egy híresség, vagy musical. Ly-n?
Szeretitek Jacob Sartorius-t? Ha igen miért, és ha nem miért?
A 15-16éves lányok mért vannak elolvasva Jacob Sartórius és társaitól?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Sztárok, bulvár rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu