Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Jacob...

Mi a véleményetek Jacob Sartorius-ról? :D

Figyelt kérdés
Bocsi ha rosszúl írnám a nevét.. :D

2017. aug. 12. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Leginkább semleges a véleményem, hisz ő is csak valóra akarja váltani az álmait, és ezért nem hibáztathatjuk. Rengeteg bántást kapott/kap, főleg karrierje elején, körülbelül másfél éve. Gondoljunk bele egy akkor 13 éves fiú helyzetébe. Te csak az álmod akarod megvalósítani, de emiatt rengeteg ember leszól, csúnyán beszél rólad, semmibe vesz. Nem lehetett könnyű az eleje, de mostmár, ahogy az utálók is látják, hogy nincs értelme bántani, nagyjából leálltak vele. Jacob hamar bekerült ebbe az egész "sztárságba" lehet, hogy ő fog emiatt, szívni. De valamilyen szinten tiszteletre méltó, hogy végig tűrte az utálókat, és még mindig próbálja elérni a célját.
2017. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
szartúriusz
2017. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Meg egy gyerek, aki semmit se tett le az asztalra a hirnevert.

Szerintem nagyon tehetsegtelen eneklesben, maradjon tatogni musicallyn

2017. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
utolsó:Azért megnézném te mennyire vinnéd:D
2017. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Megkérdezem a szobám mélyén csicsikáló démont :))
2017. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Sziasztok!... Nekem az a véleményem(nem baj ha lepontozzátok mert mindenkinek van véleménye és bocsánat aki kedveli), hogy ugyanolyan tömeg tinisztár akar lenni aki a lányok miatt csavargatja a csípőjét, nyelvével különböző formátumokat csinál, a tini lányokat vonzza magához stb. Nekem ez nem jó látszatot kelt mármint velem egykorúaknak tetszik(12 vagyok), de nekem valahogy nem jön be. Meg láttam régebben, hogy voltak olyan fiúk is akik a padlót... khm..., hogy is mondjam... molesztálták: D Szóval én nem kedvelem jó most lehet, hogy kicsit flegmán általánosítottam, de; ,,Akinek nem inge ne vegye magára,, És még egyszer komolyan őszintén, elnézést és bocsánat aki kedveli ezt a srácot komolyan ez csak egy vélemény kifejtés volt. Sziasztok!!!: ) 12/L lány
2017. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Negyes mire vinnem en? Hat, legalabb egy vilag elott nem egetem le magam, ha nincs jo hangom. Ennek a gyereknek max ahhoz van tehetsege, hogy szeditse a 12 eves rajongotaborat. Ha ez kell a hirnevhez, en koszonom nem kerek belole🤷🏻
2017. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
18%

Én mindig is szerettem! Soha sem volt óriás Jacob fan,nem voltam egy koncertjén sem,de ennek ellenére szeretem! Sokat komolyodott az évek alatt,kezdi egyre jobban megtalálni az az igazi énjét,kiegyensúlyozottnak tűnik,és állandóan vidámnak. Az utálkozó emberek pedig az egyszerű,sekélyes életüket és az irigységüket akarják kivetíteni az ő munkássága rovására.

#6-os válaszoló kislánynak üzenem,hogy aranyos,hogy az összes eszedbe jutott hasonlatot,és közmondást kiírod ide,amiket a nagyoktól hallottál,és próbálod osztani a kevés eszedet,de inkább a nyelvtanórákon legyél pedáns szorgalmú,ne az interneten éld a kis életed,a játszótéren jeleskedj leginkább.

2018. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Káposztáskenyér ***** válasza:
Magával a gyerekkel semmi bajom. Csak a zenéje nem illik hozzám, meg ez a páwa kinézet (mondjuk én meg emo vagyok és én is rendesen kapom de szerintem még egy páwa is többet kap nálam). Nem nagyon kötődöm hozzá. Aki szereti a zenéjét azzal nincs semmi gond. Sok emberrel ez a gond hogy mondjuk hogy szidja azokat az embereket akik azt a zenét hallgatják amit ő nem szeret. Nálam az talán azért van hogy nem szidok m egyik fajta zenét sem, mert volt egy korszakom nekem is amikor pop minden mennyiségben aztán hiphop, utána dubstep, oszt punk rock, most meg a metalcore. Na de a lényeg az hogy semmi bajom vele.
2018. júl. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
40%
TI SOHA NEM FOGTOK ANNYIT ELÉRNI MINT Ő!!!444!!4!! Ő A LEGJOBBB!!!😍😍😍😍😍😍 IMÁDOM😍😍❤ AKI NEM SZERETI AZ NEM NORMÁLIS!!!😠😠😠😤😡😡😡
2019. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!