Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rick Astley-Never gonna give...

Rick Astley-Never gonna give you up zenéjével miért trollkodnak?

Figyelt kérdés
A 80-as évek végén népszerű Rick 1987-ben kiadta a számot, (30 évvel ezelőtt) néhány évvel később eltünt. 2007-ben visszatért és kezdték el a Rickrolling-ot.Miért trollkodnak vele?

2017. aug. 17. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:
+-ba az internet 2. legnagyobb vírus videó-ja , és mém lett.
2017. aug. 17. 20:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

tök véletlen lett az ő száma kiválasztva erre a célra, lehetett volna akárki más is.


Valami olyasmi a kezdete, hogy a GTA IV trélere helyett linkelték, magyarul amikor mindenki várta a GTA IV-et akkor valakik elkezdték kamuból belinkelni, de valójában erre a klipre vezetett a link.


Már ha jól értem a wikis leírást.


Lehetett volna akárki másnak a videóklipje, nincs jelentősége Rick Astleynek.

2017. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért trollkodnak vele. Én személy szerint imádom azt a számot Rick pedig az egyik kedvenc énekesem. Előbb útóbb csak leállnak a trollkodással.
2017. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A rickrolling az tulajdonképpen egy átveréses szívatás. Gondolom pont azért választották ezt a számot, mivel Rick azt énekli benne, hogy soha sem fog hazudni az adott illetőnek, nem bántja meg az adott illetőt... :)
2017. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem eleve elég röhejes maga a szám, ráadásul találtak rajta "támadási" felületet. Nem mintha ez valami nagy támadás lenne, a trollkodás mindigis bevett dolog volt, csak régen nem így hívták.
2017. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!