Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi van Just Vidmannel?

Mi van Just Vidmannel?

Figyelt kérdés

Utóljára 2017. márc. 13.-án posztól Facebookra.

Se egy videó, se egy poszt.. Ennyire rossz az egészségi állapota?

Tud valaki róla valamit?



2017. szept. 20. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
A posztban le van írva mi a helyzet vele. Az is, hogy csak az az információ hiteles amit ő maga ott megoszt, ne pedig a netes találgatásokat és pletykákat hidd el és terjeszd. Erre megkérdezed azt, amire idegenek mindenféle hülye választ fognak adni.
2017. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt értem, de azt reméltem, valaki tud valami konkrétabbat, azért tettem fel a kérdést. Nekem eléggé hiányzik a Magyar youtube világából..
2017. szept. 20. 15:11
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Csak pont az a baj hogy bármi amit nem ő mond az nem hivatalos és nincs megerősítve sem hogy igaz. Annak nincs sok értelme hogy valaki névtelenül bedob egy elméletet és azt elkezdik terjeszteni. Így is van már pár elborult pletyka ami a neten kering, aztán valaki felkapja és már tényként terjeszti.


Meg kell várni amíg ő maga nem nyilatkozik arról hogy mi van (mi nincs), mi lesz (vagy nem lesz). Türelem.

2017. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Istene, micsoda sztárok vannak. Kit érdekel mi van vele? Az lenne a legjobb ha végre eltűnne az összes ilyen ingyenélő "youtuber" vagy hogy nevezik magukat. Elég szomorú hogy erre van igény.
2017. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Justvidman pont, hogy igényesebbek közé tartozik. Én azért szerettem meg őt, mert CSAK a hangjával, és a "pálcikaember" animációkkal remekül előtudta(tudja) adni magát. Kevesen vannak, akik pusztán a hangjukkal tudnak szórakoztatni. Sokan teljes arcot vállalva, magánéletet kiterítve sem tudnak felmutatni fele annyit sem, mint Vidman. Aztán ugye ott van a nagy kérdés, kedves utolsó, hogy miért bosszantod magad ilyenekkel? Tudod, én tök boldogan elgyakorizgatok, mert szűröm a kérdéseket. A főcím első pár szavából el tudom dönteni, hogy érdekel-e, vagy sem. Ha nem érdekel, vagy irritál a témának a tárgya/alanya, akkor keresek olyan kérdést, ami érdekel, és szívesen olvasok, vagy beszélek róla. A kategóriák számához képest én viszonylag keveset nézek, és ebben a kevésben a kérdések java nem érdekel. De nem vagyok ott mindegyiknél, hogy lefikázzam. Próbáld ki egyszer!! Egy héten keresztül CSAK azokra a kérdésekre fókuszálj, ami érdekel is. Sokkal kikapcsolóbb lesz gyk-zni ;)


Vidman meg akár hol is van, hatalmas virtuális szívecske neki! Nekem is nagyon hiányzik, reménykedjünk, hogy mielőbb visszatér!

2017. szept. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

Ehhez nem kell zseninek lenni, egy orrpolip műtét még ha sikertelen vagy komplikációk lépnek fel, akkor sem tart 1 évig a felépülés és közben tud mellette írni egy sort, hogy mi van.


Innentől kezdve pedig egyértelmű, megváltozott a magánélete vagy pedig nem akar már többet videózni. Ha nem tűnt volna fel, a vége fele is nagyon lassan jöttek már a videók és mondta is, hogy nincs annyi ideje rá.


Nincs ezzel semmi gond, csak pofátlanság az egész, hogy nem képes fél mondatot se írni, hogy bocs a magánéletem miatt abbahagyom a videózást.

2017. szept. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Állítolag 1 órás mozifilmet csinál, és már rég végzett a műtétel :)
2017. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet pontozni, ettől még a valóság változatlan lesz, egy súlyos, komplikációs orrpolip műtét sem telik egy évbe és ő se volt hajlandó egy mukkot se szólni azóta se. Nincs miről beszélni...
2017. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Valamelyik válaszolo írta hogy Vidmanre van igén. Igen, vidmen szerintem sokkal jobb mint benipowa, meg ezek akik csak beülnek a gépek közé és játszanak, Ezeket anyira celebként istenítik, peddig Vidman alkotott valamit, ő tett valamit az asztalra hogy kiérdemelje a feliratkozóit, animálás meg ilyenek, szerintem meg az a szomorú(valaki ezt is mondta)Az ilyen Benipowákra van igény. Izlések és pofonok , én ezt gondolom :)
2017. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Facebookon írta tegnap hogy januárban műtik még.
2017. dec. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!