Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mondanátok JOHNNY DEPPről egy...

Mondanátok JOHNNY DEPPről egy jellemzést? Hogy ti mit szerettek benne? És van -e Karib tenger kalózai 6? Mert én nem találtam, de többen mondják, hogy van. (Nem a Salazar bosszújára gondolnak). Köszi szépen minden válaszolónak

Figyelt kérdés
:)

2017. okt. 15. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nincs hatodik rész, az ötödik is csak idén jött ki.

2. Mint emberről, nem szeretnék róla véleményt nyilvánítani, mivel nem ismerem. Színészként viszont imádom, mert amiket láttam tőle filmeket (nem láttam mindet, valszeg nem is fogom), azok mind nagyon tetszettek, jól adja a fura, őrült karaktereket. Engem szórakoztat, és nekem ez a lényeg.

2017. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ kedves válaszoló.Én nem csak szinészként,de "való életben" is imádom,mert nagyon sok jó dolgot tesz,amivel örömet okoz az embereknek mint pl hogy kórházakban beteg gyerekeket vidít fel Jack Sarrownak öltözve,vagy amikor egy általános iskolába ment Sparrownak öltözve,hogy lebeszéljen egy lányt a tanárai elleni "lázadásban",miután a lány levelet irt neki...sorolhatnám...szerintem nagyon jó ember.A filmjei meg egyszerűen fantasztikusak. Mégegyszer köszi a választ,szivesen várok még:)
2017. okt. 18. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:

En egyet értek az elso valaszoloval, annyi különbséggel, hogy “való életben” is bírom :D


Ha van karib tenger 6 arról en mar hidd el, tudnek. :D


-Egy Johnny Depp fan-

2017. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ Johnny Depp fan! Hány filmjét láttad már? És melyek a kedvenceid? Ha lesz kedved válaszolni,szivesen meghalgatnám:)
2017. okt. 19. 22:23
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ Johnny Depp fan! Hány

láttad már? És melyek a kedvenceid? Ha lesz kedved válaszolni,szivesen meghalgatnám:)

2017. okt. 19. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!