Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BB Évinek van esélye még a...

BB Évinek van esélye még a kigyógyulásra szerintetek? Mi baja valójában?

Figyelt kérdés

Tudjátok ki ő? 2002-ben nyerte meg az első valóág show-t. Aztán bekattant, drogozott meg minden. Ahány szakember nyilatkozott, mindenki mást mondott, valaki a drogra fogta állapotát, valaki arra hogy nem bírta feldolgozni a nagy nyereményt. A lényeg azóta állandóan vissza kerül a zárt osztályra. Mi baja van szerintetek? Diagnózist, sehol nem lehetett olvasni, de engem azért érdekelne. Miért nem tud talpra állni, meggyógyulni? Anyját is valahol sajnálom.


Véleményetek? Ki látta annak idelyén az agyhalott műsort? Én Éva korabeli vagyok, 20on évesen egy, egy részt még én is képes voltam megnézni, de soem kötött le igazán a műsor. De valahol ez a hír meg mégis ledöbbentett, pedig azóta több valóság show-s egyénnek csúszott félre az élete.



#Baja #bb éva
2017. okt. 19. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"valaki arra hogy nem bírta feldolgozni a nagy nyereményt."

Pont fordítva. Bent sztárként tekintettek rá, ezért mikor kikerült ismét a való világba, az pöcegödörnek számított neki, mert ott már átlagembernek nézték. Tehát a relatív lecsúszást nem bírhatta feldolgozni. Az lenne a gyógyír ha ismét sztár lehetne és maradhatna.

Az emberek sokkal nehezebben dolgozzák fel a lecsúszást mint a fordítottját, a hirtelen jött sikert.

2017. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pszichiátria nem mindig tud egyértelmű megnevezést adni a betegségre. Nekem ezzel kapcsolatban sokkal inkább erkölcsi gondjaim vannak a "játékra" való alkalmasságot vizsgáló pszichológusok "szakmai" tevékenységét és felelősségét illetően. Nem emlékszem ugyan már arra, hogy a szóban forgó illetőnek volt-e valami tisztességes szakmai végzettsége, de annyi bizonyos, hogy gyakorlatilag minden különösebb iskolázottság és tényleges teljesítmény és belső tartás és önismeret hiányában olyan élethelyzetbe került, amivel nem tudott mit kezdeni. Teljesítménynek tekintette azt, ami nem teljesítmény, képességnek azt, ami nem képesség, egy hamis világot képzelt maga köré.
2017. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem tud megfelelően alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez - jelen esetben: nem tudta kezelni a hirtelen jött hírnevet, sem pedig annak hirtelen elmúlását - önmagában még nem kattan be visszafordíthatatlanul senki. Ez csak közvetetten okozta ezt a - valószínűleg visszafordíthatatlan - pszichés leépülést.

Alapvetően sem tűnt egy elegáns, visszafogott hölgyeménynek, de a hirtelen jött hírnév és pénz a lehető legrosszabb irányba taszította. Pia, drogok, amikor boldog volt, akkor azért, amikor nem, akkor azért. Ez pedig mocskosul ki tudja kezdeni a szervezetet, az pedig, hogy a nagy hírnév ellenére sem tud úgy érvényesülni az életben, ahogy szeretné, könnyen előidézhet - vagy súlyosbíthat már meglévő - depressziót, és rokon mentális problémákat. Amire egy drogosnak mi lesz a válasza? Az, hogy még inkább a narkóhoz fordul.

Hogy konkrétan mi a baja, azt - érthetően személyiségi jogi okokból - nem fogják közzétenni. De gyanítom, hogy egy masszív mentális leépülés, ami egyrészt annak köszönhető, hogy "szétdrogozta az agyát", másrészt meg egyszerűen mentálisan összeroppant. Gyanítom, hogy elég sokszor nem beszámítható, ezért is nem hagyhatja el a zárt osztályt. A pontos biológiai okot talán még az orvosai sem tudják, lévén az agyba azért nem olyan könnyű belenézni ilyen mélységben, de valószínűleg volt jópár mentális alapbetegsége, a drogozással meg gyakorlatilag biokémiailag, neuron-szinten is hazavágta az agyát.


A műsor egyébként keményen ZS-kategória volt, bár aztán sikerült bebizonyítani, hogy még bőségesen van lejjebb.

Pár részt természetesen megnéztem, nem azért, mert annyira nívós dolog lett volna, de akkoriban ez az egész műfaj (összezárnak egy halom embert, és egész nap lesni lehet az életüket) idehaza egy merőben új és meglepő dolognak számított, és amúgy is érdekelt az emberek viselkedése, néha érdekes volt megnézni, hogy hogy viselkednek, amikor tudják, hogy százezrek nézik őket. Ez így egyszer még mondhatjuk, hogy érdekes volt, de a jónéhány folytatás meg másolat már rohadtul hidegen hagyott.

2017. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nem emlékszem ugyan már arra, hogy a szóban forgó illetőnek volt-e valami tisztességes szakmai végzettsége"

Ha jól emlékszem, pultosként dolgozott.

2017. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi az a ZS kategória?
2017. okt. 21. 14:27
 6/6 anonim válasza:
Zs-kategória = legalja, a műsorok szégyene
2017. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!