Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Brad&Jennifer vagy Brad&Angeli...

Brad&Jennifer vagy Brad&Angelina volt összeillőbb pár szerinted? Miért?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 13:29
 1/6 anonim válasza:
100%

Brad és Jennifer

Jen szimpatikusabb, szebb, jobban illik hozzá külsőleg.

Angelina olyan főnökösködőnek tűnik.

2017. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Brad Pitt és Angelina Jolie. Szerintem kinézetre jobban illenek egymáshoz. Jennifer Aniston kissé úgy néz ki, mintha Brad Pitt rokona lenne. :D
2017. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat .:D Nekem is jobban tetszett a Brad és Jennifer páros, bár Jennifer mindenki mellett jól mutat. Angelina is szép volt fiatalon, most már nem tetszik de ő valahogy sosem volt szimpi. De jobb is, hogy már nincsenek együtt, Jen jobbat érdemel :D
2017. okt. 26. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, mivel én nem vagyok egy olyan degenerált aki mások magánéletét követi.
2017. okt. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jennifer&Angelina...
2017. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 mégis pont elég degeneralt vagy, hogy ide kommentálj ilyesmit:) a magánéletük én sem követem csupán egy kérdés volt, mások szerint kivel illett össze jobban Brad. Ha pedig ezzel porblèmád van ne kattints rá a kérdésre és ne válaszolj, hanem menj tovább, illetve ne a sztárok témakörben keressges esetleg, te degeneralt;) #5, köszi a választ.
2017. nov. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!