Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a Kerényi...

Mi a véleményetek a Kerényi Miklós Gábor körül kialakult botrányról?

Figyelt kérdés

Ha igaz a nyílt levél,amit Kalmár Péter tett közzé,akkor a másik kérdésem az,hogy hogy hagyhatták ezt szó nélkül a művészek? Az ismertebb nevek (pl Janza,Dolhai,Szabó P,Peller,Szinetár,stb...) miért nem szólaltak fel a dologgal kapcsolatban?

Továbbá miért ilyen nagy a csend ezzel kapcsolatban? Bár volt egy cikk a Nők lapja café-n,de az eltűnt.


Vajon mik mehetnek még a Budapesti Operettszínház színfalai mögött?



2017. nov. 4. 09:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2%
Hehe... Szinetáron kívűl még a nevüket sem hallottam soha... :D mit is szoktak operett jelzővel illetni?
2017. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Tulajdonképpen, mint színházközeli ember, nem vagyok meglepve, de! KERO egy elképesztően jó szakember, amit sokan irigyelnek tőle, továbbá ami biztos, hogy biztos és kiegyensúlyozott, normális családi háttere van sok szedettvedett alkoholista rendezővel és színésszel ellentétben.

Rengeteg az irigye, márpedig a színházi irigység rosszabb minden más irigységnél, képesek bármeddig elmenni, sok a pszichopata közöttük. Kero ellenben tanult ember, és biztos tudás áll mögötte.

Van neki egy furcsa stílusa, amit egyesek leuralónak, pöhkendinek, kiosztósnak éreznek, megint másoknál nem ilyennek tűnik, csak erélyesnek és határozottnak.

Személy szerint nem hiszem el, hogy bárkit elfenekelt volna, nehogymár, hát háromgyerekes ember, három unokája is van már, ha ilyen lenne, akkor nem hinném, hogy a családjában nem szadistáskodott volna, és ezt eltűrnék bárkik.

Másrészt, az ismertebb nevek, hát nézd, a SZPSZ pl. eléggé kizárt, hogy a maga méltóságával beleálljon egy médiaharcba, mondjuk azt úgy megnézném, hogy őt a Kero a maga feleakkora magasságával eldádázza, vagy Katát. A Dolhai és a Szinetár, más bizniszeik is vannak, nem érdekük belefolyni.

Ami tényleg érdekes, hogy amíg a Martonról minden oldalról áradt a médiaszenny, és senki nem állt ki mellette (kivéve a Verebest) addig a Keros cikkek köddé váltak.

Kero fontos, hungaricum jellegű intézményt visz, és épített fel, sokaknak állhat érdekében a védelme - és biztos, hogy ha volna is valami alapjuk, ilyen durva dolgokról nincs szó.

2017. nov. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Számomra az a fura,hogy hirtelen nyugdíjba vonul,valamint az is érdekes,hogy korábban a nagyobb médiumok cikkei elpárologtak. Azt olvastam,hogy megfenyegette a társulatot,hogy ha valaki beszélni mer a dologról,akkor az adott személyt ellehetetleníti.
2017. nov. 6. 08:11
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Kiss László óta, én már semmin sem csodálkozom...
2017. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kero tanult ember? Miért, ki nem az színházi körökben?:-) A színművészetit mindenesetre levelezőn végezte el, színházelmélet szakon, soha életében nem szerzett rendezői végzettséget. Az meg, hogy van 3 gyereke, sőt, unokái is, ugyan miért bizonyítaná, hogy a vádak nyilvánvalóan alaptalanok? Pándy Andrásnak, a martfűi rémnek és a cinkotai bádogosnak is voltak gyerekei.

Az viszont engem is érdekelne, hogy mitől van ekkora hallgatás a médiában.

2017. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

"Személy szerint nem hiszem el, hogy bárkit elfenekelt volna, nehogymár, hát háromgyerekes ember, három unokája is van már, ha ilyen lenne, akkor nem hinném, hogy a családjában nem szadistáskodott volna, és ezt eltűrnék bárkik. "


[link]


Ki is rúgták, azonnali hatállyal.

2017. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Pórnépnek botrány kell, imádják, lásd a fentieket.

Kisfiam ha neked a tévé azt mondja, hogy ez és ez történt, akkor elhiszed? Mert a tévé mondja?

Én bizony nem hiszem el!

Az az ember, aki ennyi sikeres darabot világszerte színpadra állít, és egy renomés ember, azt bizony kissé körültekintőbben kell kezelni! Rengeteg rosszakarója lehet!

És az nem bizonyíték, hogy valami 23 évvel ezelőtt itt élt csóka, aki ma már se nem színész, se nem színházi világban jártas akárki, előáll egy ellenőrizhetetlen történettel.

Miért lehet ezt a történetet valósnak elfogadni?

Miért nem lehet Kerónak megadni az esélyt a védekezésre?


Egyébként nem kirúgták, csak a munkavégzés alól mentesítették, mivel nyugdíjazását kérte, ne legyetek már ennyire prolik, mint a csőcselék a középkori boszorkányégetéseken, adjuk már neg az esélyt neki a magyarázatra.

2017. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Lőrinczy György kiadott egy nyilatkozatot,miszerint nem tudott róla... Persze,persze... Ahogy olvastam (és ahogy sejtettem),a színházból mindenki tudott ezekről a dolgokról.

Érdekes egyébként,hogy az Operettszínház hivatalos Facebook oldala elsiklott a dolgok felett...


Arra vagyok még kíváncsi,hogy mi lesz most az intézménnyel. A darabok körül-belül 85%-ánál Kero van megnevezve művészeti vezetőként. Szerintem a teátrum népszerűsége kissé meg fog roggyanni az ügy miatt.

2017. nov. 9. 08:45
 9/20 anonim ***** válasza:
IT-mérnök vagyok, nem mosogató, de ezzel a legutóbbi hozzászólásoddal mindenképp magadat minősítetted, engem a legkevésbé. A stílus maga az ember, a provokálást pedig hagyd abba!
2017. nov. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kérdező: valóban, érdekes hogy a facebookon és a színészek oldalain nagy a hallgatás.

Talán az operett és a musical tönkretétele volt a legfőbb céljuk valakiknek, ki tudja, miért volt az egész botránykeltés.

Mindenesetre rossz látni, hogy mennyi ember (pl: egyes itteni válaszadók is) olyan szinten képtelen mindkét oldalt látni, azonban olyan lincshangulatba kerülni, hogy joggal feltételezhető, valami nincs rendben közszemlélettel manapság Magyarországoon.

2017. nov. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!