Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki rendelt már valamit a...

Valaki rendelt már valamit a BTS OFFICIALSHOP- ból?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor ... mennyire megbízható?

Hamar megjön a csomag?

Bonyolult a megrendelése?

A csomag hova érkezik meg?

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. nov. 7. 17:21
 1/3 anonim válasza:
0%
Nem mert a bts rossz :(
2017. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 Ez a saját véleményed, ne akarj vitatkozni éretlen emberekkel akik ráugranak a csalidra. Ne légy rossz anti


Kérdező:

Én még nem rendeltem, de tervezem, viszont elég sok angol véleményt olvastam. Van, akinek minden tökéletesen megjött épségben, időben, van, akinek egy-két dolog hiányzott a csomagjából (felvették a kapcsolatot olyanokkal, akik tudtak nekik segíteni, és végül a hiányzó darabot is megkapták), és van olyan, akinek út közben eltűnt a csomagja.


A rendelés maga nem bonyolult, feltéve ha tudsz angolul vagy koreaiul, de ha nem Amerikában élsz, célszerűbb a koreai oldalról rendelni elméletileg, hisz a szállítási költség angol oldalon 40USD-nél kezdődik, ami pedig több, mint maga az album.

És a csomag oda érkezik, ahova rendeled.

2017. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A koreai oldalról a szállítási költség mennyi kb?
2017. nov. 12. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!