Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti hisztek a pletykáknak,...

Ti hisztek a pletykáknak, miszerint Shawn Mendes és Hailey Baldwin kavarnak? Mi a vélemenyétek erről?

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha más a véleményed légyszi ne pontozz le, de én nem hiszem, vagy legalábbis nagyon remélem hogy nincsenek együtt. Nekem abszolút nem szimpatikus a csaj, nem is illenek egymáshoz egytalán. Shawnhoz egy teljesen más karakterű lányt tudnék elképzelni. Ráadásul szerintem annyira nem is szép.
2017. nov. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Shawn nem nagyon teregeti ki a magánéletét sokkal inkább azt akarja hogy a rajongói a zenéit szeressék. De szerintem nem kavarnak :)

2017. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 egyetértek ;)
2017. nov. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Én nagyon remélem, hogy nem, egyrészt Haileyt nem tartom túl szimpatikusnak, másrészt Shawn és Hailey szerintem nem illenek össze... Camila Cabelloval sokkal cukibb páros lennének, persze tudom, hogy ők csak jó barátok. Egyébként még mindig csak pletyka, lehet nem is igaz és csak jóban vannak egymással, mert amikor egy rajongó megkérdezte Shawnt a reptéren, hogy járnak e Haileyvel, csak nevetett és rázta a fejét.

Reménykedjünk, hogy nem igaz xD Persze én tiszteletben tartom, ha igaz, hiszen Shawn boldogsága az enyém is, ez az ő magánélete, nem szólhatunk bele, de azért meg van bennem az a "féltő anya" szerűség is, hogy Shawn, ne tedd, ne őt válaszd! ...

2017. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
32%
Én szerintem nem kavarnak,meg nem is illenek össze.Egyrészt mert a csaj idősebb Shawnál.Most lehet hogy tévedek de ez akkor is furi,még hogyha Shawn lenne idősebb az oké.
2017. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Volt egy díjátadó utáni rendezvény, ahol egy videóban látszott, hogy elcsattan egy csók.

Megvan a videó.

Kavarnak-e, nem tudom, de láttam, amit láttam.


Igazából szerintem sem illenek össze, nem szimpi a csaj, de lényeg, hogy Shawn boldog legyen.

2017. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%
Shawn több interjúban elmondta hogy nem..
2017. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!