Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a legszebb magyar youtuber...

Ki a legszebb magyar youtuber lány ezek közül? És mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Followanna

Anett

Ancsa

Doggyandi

Már Megint Kitty

Parakim

Móni

Esshty

Avianarahl

Maris

Klaudia

Viszkok Fruzsi

Rea Mueller

Kamee

Inez Hilda Papp

Réka

Bianka Brush



2017. nov. 21. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hedinket meg sem emlited?
2017. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaj, bocsi, kihagytam véletlen,pedig akartam írni,de köszi, hogy eszembe juttattad.


Tehát akkor Hédinkéről is írjatok véleményt!

2017. nov. 21. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Parakimet anno fiúnak néztem. :D

Nem ismerem mindegyiket, de talán Fruzsi a legszebb azok közül, akik arca előttem van.

2017. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na, most én nyilvánítok véleményt:

Followanna: A haja nagyon szép, bár a bőre túl fehér, az arca nem valami nőies, és az alakja se valami túl jó. De amúgy szimpatikus nő. A nyereményjátékot meg már megbánta.

Anett: Szépnek tartom, főleg az új hajával. De nem olyan szép, mint Ancsa. És nincs olyan jó alakja, de nem kövér attól még. És őt is bírom. Összeillik Bnecével.

Ancsa: Szerintem gyönyörű. Tetszik a haja, az izmos teste, a stílusa. Az arca talán az, ami kicsit túl csontos, de a mosolya tetszik, meg a szeme is. Ő is szimpi lánynak tűnik. Kár, hogy szétmentek Bencével.

Doggyandi: A haja gyönyörű, a szemei is szépek, az alakja is jó. Kedves csajnak tűnik. Összeillik Bencével.

Már Megint Kitty: Ő is szép, tetszik a haja, alakja és a vagány stílusa. Vicces, szimpatikus nő, kedvelem. Egyesek azt mondják, hogy meleg, de nem az szerintem. De amúgy nincs bajom a melegekkel.

Parakim: Szép, mondjuk a szeme kicsit túl nagy. Tetszik a stílusa, jók a hajai. Az alakja is jó. Nekem nagyon szimpi lány, de néha tud bunkó is lenni. Nem zavar, hogy meleg.

Móni: Szerintem szép a feje, a haja is mindig az, viszont a teste már túl hájas nekem. Hát Askon megnéztem az oldalát, és elég bunkó, de biztos tud aranyos is lenni. Meg elég vontatott videói vannak A csajnak. Meg saját maga ellen is szokott beszélni

Esshty: Szép, de az orra kicsit furi. De a haja, alakja, szeme, arca tetszik. Szimpatikus ő is.

Avianarahl: A mostani hajával gyönyörű. Az orra kicsit nagy, meg kicsit husi is, ezt akkor látni, mikor az egyik Marisos videójában haspólóban van.

Maris: Szép nő, csak az alakja nem tetszik. Jófej, nem zavar, hogy meleg.

Klaudia: Szép lány, tetszik a haja, alakja, szeme. Kedvesnek tűnik. Nem zavar a homoszexualitása egyáltalán, nem vagyok homofób, mint mondtam.

Viszkok Fruzsi: Szép csaj, imádom a göndör haját, szépek a szemei, jó az alakja, nem véletlenül modellkedik. Amúgy csak a szája kicsit széles. De amúgy helyes, és bírom.

Rea Mueller: Szép a haja, alakja, szemei. Nem gondoltam volna, hogy eredetileg férfi, ha nem tudtam volna. Amúgy szimpi.

Kamee: Helyes nő. A haja meg a szeme tetszik, alkatra kicsit husi. Jófejnek tűnik. Amúgy többnek néz ki mint amennyi.

Inez Hilda Papp: Szép meg szimpatikus lány, csak kicsit nagy az orra, meg szeplős. A hajára, alakjára irigykedek.

Réka: Szimpatikus, jó a hangja, mivel énekes is.

Szép csaj amúgy. Tetszik a haja, alakja, szeme, arca, stílusa.

Bianka Brush: Szép mindene, és kedves nőnek tűnik.

Hédinke: Szép ő is, és szimpatikus lány.


Összességben szerintem Andi, Réka, Bianka, Polla és Hédi a legszebbek.


De ha csak egyet kell mondani, akkor Bianka.

2017. nov. 24. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hűű, jól kielemezted őket. :)

Avianarahl inkább túl vékony. :D

2017. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindet szeretem, és am Már megint Kitty, de, meleg, instagrammon az a csaj piros képen a barátnője, és érdemes az instastorykat is fogyelni
2018. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt nem viccből mondja, hogy meleg?

Mármint nincs bajom a melegekkel, mint mondtam, csak mindig azt hittem, hogy viccel.

2018. jan. 22. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Laudon Andi szerintem, bár őt nem említetted😊
2018. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Parakim
2019. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!