Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Csak nekem tűnik úgy, hogy Csősz Boglárka (Feleségek luxuskivitelben) egy durván nárcisztikus személyiség?

Figyelt kérdés

Most nem a sorozat ócsárolása a lényeg. Ez egy szórakoztató műsor, szeritem nem kellene túl komolyan venni az egészet, de ennek a Boginak a megnyilvánulásai és viselkedése tipikusan a nárcisztikus személyiségzavar tüneteit mutatja.


Ebben a cikkben részletezik, hogy milyen is az ilyen ember:.

[link]



2017. nov. 22. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő az egyik legunszimpatikusabb szereplő, de valahol meg tudom érteni.

Az egyik epizódban mesélte, hogy alkoholista volt az apja és nagyon nehéz gyerekkora volt.

Ilyen környezetben nehéz lehetett felnőni.

Szerencsére végül pozitívra fordult az élete: elvette egy török milliomos, és ettől hirtelen olyan nagyra lett magával, mintha mindent ő teremtett volna elő.

Nagyon bírom, amikor valaki úgy fényezi magát, hogy előtte x évvel még csóró volt, csak sikerült mások hátán felkapaszkodnia.

Egyik luxusfeleség sem annyira irritáló, mint Bogi. Néha megkérdőjelezem, hogy ezeket a mondatokat rendezők adják a szájába, vagy tényleg ennyire öntelt és egocentrikus?!

Nevetséges, amit művel, és nagyon gáz, hogy nem veszi észre magát,

pedig állítólag óriási IQ-bajnoknak könyveli el magát mindenhol.

2018. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagynak hiszi magát mert sok pénze van
2019. jún. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!