Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ebben a videoban Köllő Babett...

Ebben a videoban Köllő Babett egy értelmes, szorgalmas ember képét mutatja. Amit manapság mutat róla a média, az teljes színészkedés? Vagy hogy van ez?


2017. nov. 24. 10:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Már értem. Itt:

https://www.youtube.com/watch?v=kqwurPjpvqA

elmondja.

A színházakban, ahol ő szeret, szokott játszani, egyre inkább azok a keresett, foglalkoztatott emberek, akiket a TV-kben láthatunk. Mert a színházak jegyet akarnak eladni, azt pedig így lehet.

Kellett neki a PR.

2017. nov. 24. 11:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A válasz: Pénz.
2017. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Hát nem tudom mi a rosszabb, hogy valaki egy kitartott,buta, anyagias hülye p..a, vagy ha pénzért és hírnévért eljátssza hogy az.
2017. nov. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem rosszabb lenne, ha nem eljátszaná.

Én sosem vállaltam volna, amit ő, de azért így más megítélést kap az én szemszögemből.

Mindegy. Nem létkérdés. Csak a tavalyi interjúban egy kifejezetten szimpatikus nő benyomását keltette bennem.

Az ideiben azért nem annyira, de az nem lepett meg, hogy pl. jótékonykodik. Gondoltam. Azért sokan teszik ezt köreikból, van tapasztalatom erről, mert láttam, mikor dolgoztam civil szervezetnél. És sokan őszintén segítenek.

2017. nov. 24. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!