Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tóth Andi celeb vagyok képek?

Tóth Andi celeb vagyok képek?

Figyelt kérdés
Ha nézitek most a celeb vagyokot, akkor lehet értitek miétt érdekelne toth andis bikinis képek;)
2017. dec. 3. 19:01
 1/8 Ramone ***** válasza:
37%
Senkit nem érdekel az a hulladék műsor
2017. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Szomorú lehet annak akinek ez minden öröme.
2017. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hoppácska, ha annyira felsőbbrendűek vagytok, honnan tudjátok miről is van szó hmm?:0 XD
2017. dec. 3. 22:33
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Jó suna a Tóth Andi, de azért annyira nem, hogy megnézzem a celeb-műsort miatta. :)

Egyébként én most nagyot csalódtam a csajban, a X-faktorban szimpi volt, utána is elég jól építette a karrierjét, szerepel a Válótársakban, ami elég igényes sorozat hazai viszonylatban pláne, meg színházakban is játszik...

De most már hivatalosan is celeb lett. A pénzért. :(

2017. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
neeem, ott kb bikiniben van és naaagyon szép a feneke. Én csak azért nézek kb 5-5 percet max...elnézést kérek a sok értelmiségitől
2017. dec. 4. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
nem történt semmi, mindenki a hibáiból tanul
2017. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem örülök, hogy elvállalta ezt az egészet. Most már ő Tóth Andi a Celeb vagyokból. Igazából meg az egyik legtehetségesebb X faktor győztes. Sorozatban is szerepel, egy elég jó sorozatban és tényleg építgeti a karrierjét, csak sajnos a kutyát nem érdekelte eddig...
2017. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Instán és Fb-n találsz róla magamutogató képeket dögivel. Amennyire szimpi volt az X-Faktorban, most kb annyira irritál. Kedvencem mikor az egész Fb azzal van tele, hogy Tóth Andi cicit vagy popsit villantott...Sajnálom hogy belőle is ez lett, tipikus celeb, aki intim képekkel hívja fel magára a figyelmet.
2018. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!