Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti igazat adtok a Melanie...

Ti igazat adtok a Melanie Martinez botránynak?

Figyelt kérdés
Szerintetek igaz vagy nem?

2017. dec. 6. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu.Arra gondolok,hogy szégyelli magát az állítólagos áldozat,ezért kitalálta,hogy molesztálta a barátnője.
2017. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is ez lehet, vagy csak összevesztek és a barátnője kitálalt.Én mondjuk még arra is gondoltam, hogy hírnév szerzés, tehát hogy ezt most mindehova kirakják az ember menézi és lehet, hogy tetszenek a zenéi, aztán kiírja, hogy félreértés vagy nemtudom, de tudom ez így hülyeség mert ilyen egyszerűen nem lehet lezárni.

Amúgy meg minden csoda 3 napig tart.

2017. dec. 6. 17:48
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom, én teljesen összezavarodtam.. Nagyon nagy Melanie rajongó vagyok, de most összetört bennem valami. Az a legdurvább,hogy Mel nem is próbálta cáfolni, csak azt írta, hogy Timothy soha nem mondott nemet. Marketing fogásnak érdekes lenne Melanie szemszögéből,mert pl már kb 40ezer feliratkozót is vesztett Youtuberól,meg ki tudja még mennyit máshonnan. Ezek mellett hatalmas rajongók is elforultak tőle. A kérdésre válaszolva, szeretem Melanie zenéjét,de sajnos el tudom képzelnk,hogy tényleg megtörtént:(
2017. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igaz utolsó.

Láttam videót, hogy nagyon nagy Melanie fanok kidobják az összes Crybabay cd meg parfümöt kiöntik.

Szerintem is idegesítő, hogy nem is próbálta cáfolni, mintha csak rajongókat akarna feszíteni.:(

2017. dec. 7. 16:34
 5/6 anonim válasza:
97%
Nekem gyanús, hogy Timothy éppen most, az első dala nyilvánosságra hozása után kb 2 héttel hozza ezt fel..2 évvel az eset után.. ráadásul Timothy azt állítja ez a 2 éjszakás ottalvós buli jún 24-25én Mel házábantörtént. Na most Melanie jún 21-24ig new yorkban volt és 25én ment haza.Illetve Melanie kb 155 centi és 45 kiló szóval ha nem akarta volna simán lelöki magáról és kész.
2017. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak "15 perc" hírnevet akart a Thimothi (sorry a helyesírásért), hallgasd meg a Piggyback-et Melanie-tól, hogy megértsed. Nem adok igazat, a csaj maga egy botrány, Melanie szerintem nem leszbikus.
2018. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!