Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan látszik, hogy valaki...

Honnan látszik, hogy valaki Playback-el?

Figyelt kérdés

A közönség nem veszi észre, ha ott van élőben?

Miért nem tudják ott is elénekelni? Én olyanról tudok, aki beteg volt, azért nem tudta lenyomni.


2017. dec. 6. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs szinkronban az énekhang és a szája mozgása, de ez egyértelmű. Hallod, hogy " já, aranyeső dik má more" az "énekesnek" meg csukva van a szája, vagy pont nyel egyet.

Vagy fordítva: mozog a szája, de nincs hozzá hang.

Az a közönség, aki ott van, valószínűleg túl hülye, hogy észrevegye, vagy nem érdekli.

Azért nem éneklik igazából, mert kímélik a hangjukat, így egyszerűbb, és a közönséget nem érdekli. Jellemzően a mulatós, vagy olcsóbb tucat hakni "énekesek" élnek ezzel a lehetőséggel. Karda Bea, és a hasonló "remek előadó művészek" Igazi énekesek nem. Nézz meg egy 2 órás pl Iron Maiden koncertet, ott igazából énekel Bruce Dickinson, pedig cseppet nehezebb dolgokat kell, mint pl Bódi Gusztinak.

2017. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meg Rihanna és a többi.

De igazad van. A szájuk mozgot értettem is, de itána valamit kérdezett tőle az bólogatott, teeg már nem értettél semmit belőle. Meg annyira rosszul volt, hogyvalig tartotta magát, folyt róla a víz, gondoltam, hogy n énekli.

2017. dec. 7. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!