Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért tartják jó nőnek Bella...

Miért tartják jó nőnek Bella Hadidot?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy lófeje van, de még ráadásul állandóan savanyú pofát is vág, ami neki nagyon nem áll jól, mert még inkább lófeje van tőle.
2017. dec. 9. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A napokban olvastam egy cikket, hogy bekerült a 10 legjobban kereső modell közé. Ennek az egyik oka az, hogy Gigi a nővére és így nem a teljes névtelenségből kezdte a pályafutását.

A másik meg, hogy -amint te is mondtad- nem egy hétköznapi értelemben vett szépség, ezért az emberek beszélnek róla, foglalkoznak vele,mint most te is. A negatív reklám is reklám.

Vannak olyan modellek, akik kifejezetten az egyedi külsejük miatt megragadják az embert, és jobban a fejünkbe vésődik a modell által képviselt márka. Ilyen például Molly Bair. Ő kifejezetten csúnya szerintem.

Egyébként szerintem a "savanyú képe" meg a személyiségéhez tartozik. A Hadid nővérek közül Gigi olyan, mint a nap: mindig tündököl, ragyog és erős a pozitív kisugárzása. Bella az ellentéte, ő olyan, mint az éjszaka: a sötét ruháival és az állandó komolyságával. Ő ezt képviseli. Nekem kettejük közül ő a szimpatikusabb, de egyébként az egész világukat nem szeretem.

2017. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De Molly Bairre senki sem írja, hogy szép. Belláról meg állandóan áradoznak.
2017. dec. 9. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik undorító luxusprosti.
2017. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El kéne már fogadnod, hogy az embereknek különbözik a véleményük és az ízlésük. Szerinted nem szép. Szerintem igen. És úgy látszik még elég jelentős mennyiség így gondolja. (tegyük hozzá, az én tudásom és érdeklődésem a mai celebek iránt a minimálisat súrolja)

U.i.: Sokkal nyugodtabb ember lennél, ha nem töltenél plusz energiát és időt valaki olyan ócsárlására, akit nem szeretsz. Hidd el, jobb lesz a közérzeted.

2017. dec. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!