Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok a Larryről?

Ti mit gondoltok a Larryről?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik???És ha igen azt mivel magyaráznátok??? Olvastam már több ilyen poszotot is, de ott soha nem fejtették ki, hogy miért gondolják biztosra azt, hogy létezik....tudnátok nekem ebben segíteni??

2018. jan. 3. 17:36
 1/4 anonim válasza:
12%

Mi az a Larry? nem tudom, hogy mit vársz tőlem.

...., jaaa vágom, Nem értem miért hiszi ezt a baromságot mindenki. Az egyiknek méf gia is van ami csak egyesülés révén jöhet szóba egy nősténnyel. Szóval ők homoszexuálisak

2018. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Ez shipping. Azt meg annyira nem szokás magyarázni, szóval ne is keress oldalas esszéket arról miért gondolják az emberek, hogy létezett/létezik. Szimplán úgy gondolták/gondolják, összeillenének, cukik lennének együtt. Én személy szerint a directioner koromban sem hittem Larryben, most meg pláne nem.
2018. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En se hiszek benne. Szerintem ez egy oltari nagy hülyeség, csak kíváncsi voltam, hogy a Larrysek mégis miből ilyen biztosak a két fiú ( szerintem nem) létező szerelmeben.
2018. jan. 9. 06:53
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen a blogon hosszasan ki van fejtve, amit Te eddig nem találhattál meg. Elfogadom, hofy szerinted Larry nem létezik, csupán mások (és az én) nézőszögemet akartam megosztani veled/veletek.

2018. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!