Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem szereti JK a BTS-ből...

Miért nem szereti JK a BTS-ből, ha oppanak hívják?

Figyelt kérdés

2018. jan. 28. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

nem tudom,de szerintem mert ő a maknae?(legfiatalabb tag)

ez nem bisztos,ez csak szerintem,egyébként nézz utánna :)

bár én úgy vagyok vele hogy semmilyen elvetemült fanoldalnak nem hiszek xd inkább a saját szájából halljam az igazat,valahol bisztos megvan

2018. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^
2018. jan. 29. 20:42
 3/5 anonim válasza:
26%
mert az oppa az idosebb fiuk, ferfiak megszolitasa es nagyon sok bts fan fiatalabb JK-nal
2018. jan. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányok szólítják így a náluk idősebb fiúkat (nem az időseket, hanem a náluk idősebbeket), igazi jelentése nagyjából az, hogy "bátyám", de a családtagjaikon kívül a barátaikra, szerelmükre is szokták használni. Viszont sok idősebb rajongó oppanak hívja a kedvencét, és gondolom ezt nem szereti Jungkook, mikor látható valakin, hogy idősebb nála, mégis így szólítja. Egy videóban mondta is, hogy legközelebb személyit fog kérni tőlük, hogy ellenőrizhesse a korukat.
2018. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért mert az oppát a nálad idősebb emberekre mondják és ha valakin látja jungkook hogy idősebb nála és oppának hívja akkor persze hogy nem szereti ha oppának szólítják.
2019. aug. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!