Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek is hiányzik a régi BTS?

Nektek is hiányzik a régi BTS?

Figyelt kérdés

Most nem feltétlenül a zenéről van szó, persze azzal is hasonló a helyzet. Most inkább a "viselkedésről". You know...

Tudom, hogy felnőttek, meg híresebbek lettek és kevesebb a szabadidejük, de csak nekem bosszantó, hogy ennyire másak lettek? Elég csak megnézni egy vicces pillanatos videót róluk, a nagy része a pillanatokban biztos régebbről van. Mondjuk ez azért is van, mert már ugye nincsenek olyan zenétől független Bangtan Bombok...Na, de pl. a legjobban ökörködős Taehyung milyen mostanában?! Jungkook körül még mindig dobálóznak ezzel a "Jajj, de cuki"-zással, amit nem nagyon értek, mert már rajta is látszik, hogy próbálja le V akarni magáról azt a 15 éves aranyos JK formát. Rajta mondjuk sok mindent észrevettem. Most, hogy férfi lett, teljesen más ember is lett belőle. Ami a leginkább zavar, hogy néha kicsit megjátszósnak tűnik és nagyon erőltetetten próbál férfias lenni. Előre is bocsánat, nem bántás céljából írom ezeket, csak érzékeltetni szeretném a mondandóm lényegét.

Talán a hyung line kevesebbet változott, de a kissebbek...rájuk sem ismerek.

Lehet most hülyeséget mondtam, ez csak az én véleményem, de szívesen "meghallgatok" mást is.



2018. márc. 5. 00:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
levakarni* xD
2018. márc. 5. 00:49
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem őszintén annyira nem hiányzik a "régi" BTS.De ahogy mondod, mindenki változik- nem csak ők- ha akarod, ha nem.Még te is.Jk-on nagyon nem lepődök meg, hogy "változott", elvégre 4-6 év alatt ki nem?Főleg a 15-20-as években. :)
2018. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül a zenére gondoltál de én csak arról tudok véleményt mondani, nekem a régebbi számok annyira nem jöttek be, a mostaniak tetszenek. Ilyen vicces videókat sose néztem róluk annyira nem foglalkozok a kpoppal , a nevüket is alig tudom. Szóval szerintem zene alapján jobbak lettek de a személyiségük lehet más.
2018. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy rosszabb zenét csinálnak, csak pl. Hip-hoppal kezdték, ha jól tudom és mostmár ízig vérig pop :D
2018. márc. 6. 16:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először a zenéjükről:

Nekem mindegy melyik számukat hallgatom.Mikor milyen kedvem van.Szeretem mindet.Az,hogy manapság populárisabb a hangzás, talán annak is köszönhető, hogy ez lehet, könnyebben és jobban eladható.Gondolom és remélem,végre Európa is tervben van,ahol (de ez csak az én véleményem,Amerikában a rap is még mindig erősen jelen van) inkább a populárisabb zene hódít.

2.Felnőtté válás

Igen,előttem is írták, hogy mi magunk is sokat változunk az évek során.Ez náluk is így van. Imádtam a Bombokat,mikor J-Hope,Jimin, és V állandóan ökörködtek.JK-nál viszont én nem vettem észre, hogy megjátszós lenne, viszont azzal egyetértek vele, hogy neki már egy kicsit ciki,hogy ő a kis cuki.Elvégre 20(21) éves.

Amikor Live-ot nézek tőlük,igyekszem mindig magát az embert megfigyelni.Taehyung is egy nagyon okos,kedves és intelligens srác , és bizony,nemcsak bohóckodni tud.Sok rajongó/ellenrajongó csak a látszatra ad sajnos.Mindig meg kell próbálni maga az ember mögé nézni.(Bocsi, ezt nem tudtam másképp leírni.) Live-ot tudsz tőlük nézni itt(mostanság ritkán van,de a régiekből mazsolázhatsz),ha eddig még nem tudtad volna:

[link]

Twitter, vagy FB accounttal be tudsz jelentkezni.

2018. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy gondolom. Nagyon hiányzik a régi BTS.:'( Meg a névváltoztatás...bulletproof boy scouts. Nekem ez sokkal jobban tetszett. Es most tudom hogy nagyon durvan szet leszek oltva es lepontozva de nem erdekel. Szerintem elszálltak maguktol. Es most ne mondjátok azt hogy nem. Elég megnézni tőlük egy mostani és egy régi interjut. Tudom a hírnév de akkor is. Meg a divatfanok akiknek csak Jungkook letezik es mas senki. Na azok rohadtul idegesítenek, nem bírok egy ilyet sem elviselni a környezetembe. Tudom most én vagyok a szar mert elmondtam a velemenyemet
2018. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy érted, hogy elszálltak maguktól? Vagy te ezt miből szűröd le? Mert én ezz abszolút nem vettem észre:D (Nem bántásból, tényleg érdekel.)
2018. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik, teljesen egyetértek azokkal amit írtál. Azt hittem csak én vettem ezeket a változásokat észre, de akkor szerencsére nem. :D De a dalaik stílusa is nagyon megváltozott, nekem jobban tetszett a régi BTS minden szempontból. Nincs meg az a varázs, mint mikor elkezdtem stannelni őket. Nem igazán jön be az elamerikaisodott számaik. De ettől függetlenül szeretem őket és mellettük állok, mert keményen dolgoznak. ^^
2018. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En is olyan ember vagyok, aki az ember moge nezz, nem pedig csak azt amit lat, mindig probalom elkepzelni mit gondolhatnak. Mi jarhat a fejukben.


A zenerol, tenyleg megvaltozott a vilaga, sokkal popularisabb zeneket krealnak.


Jungkook regen pici volt, es szeretett hulyeskedni, most ugy tunik komolyabb lett, mar nem csinal olyan orultsegeket, mint azelott.


V regen rajta is latszott, hogy szeret nevetni es tok boldognak tunt meg kis naivnak. Most pedig a tekintete olyan, mint aki mar kicsit belefaradr az egeszbe, ritkabban nevet es altalaban sokkal komolyabb is.


J-hope: az elejen meg ilyen kis tuzszeme volt, aki komolynak tunt, fekete cuccokba es fekete hajjal, ami tok jol allt neki, most meg o lett az a j hope, aki pozitiv, mindig nevet es mindig mindenben a jot latja, tovabba a mozgasan eszreveheto, hogy egyre noiesebb lett.


Suga: o volt az aki mindig komoly volt es unt mindent es inkabb csak aludt volna, idovel mar o is kezdett feloldodni es mosolyogni,de O nem valtozott tul sokat. Neha az o fejen is latszik, hogy elege van,de azert csinalja.


Rapmonster: ot nem kedvelem annyira, valamiert nem szimpatikus szoval vele nem foglalkoztam

Jin: o szamomra semleges


Jimin is sokat valtozott, kisfiubol, fiatal felnotte valt szinten o is komoly lett, latszik, hogy neha faradt, de azert probalja turni.


Szoval joforman mindegyikuk idosebb, komolyabb es felnottesebb lett,de mindegyikuknek volt mar egy rosszabb idoszaka az eletben.


En nem latom oket bekepzeltnek, de regebben jobban adtak a koreografiara is a koncerteken, most pedig ugy tunik mintha szetesnenek egyutt, nincs meg az osszhang. Talan faradtak es kimertultek.

2018. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valóban megváltoztak,de sajnos ez van,nagyon mások lettek,és komolyabbak,már V sem olyan mint régen,pedig oda voltam a marhaságaiért♥ xD
2018. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!