Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik sztárt/sztárokat lehet...

Melyik sztárt/sztárokat lehet szerintetek igazán tisztelni és csodálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem ki az, akinek tényleg a rajongói vagytok, nem csak a teste miatt, hanem mert tényleg csodáljátok ergo tehetségesnek tartjátok, és tisztelitek ergo emberileg szimpatikusnak, rendesnek tűnik, jó dolgokat csinál, jól használja fel a hatalmát, pénzét?

2018. márc. 17. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm...a rajongás szerintem nem a megfelelő szó erre. Az inkább indokolatlan elvakultságot fejez ki.

Az alapján válaszolok, amiket felsoroltál, szóval inkább a tiszteletre és a szimpátiára helyezem a hangsúlyt.

Nyilván nem ismerem őket, de nagyon szimpatikusnak tartom mondjuk szegény megboldogult Bowiet, amiért egy árva molekulányi beképzeltséget, vagy felsőbbrendűségi érzést sem lehetett látni benne, annak ellenére, hogy a világ egyik leghíresebb és legérdekesebb embere, ráadásul egy multitalentum (amivel nyilván ő is tisztában volt).

Aztán ott van például Brian May és Mark Knopfler akik zsenialitásuk mellett úgy képesek uralni a színpadot és higgadtan sármosak lenni, hogy totál statikusak, és még csak nem is kifejezetten jóképűek. Nemmellesleg a való eletben szerények, jólelkűek, barátságosak, és jófejek. Ezeket mind azalapján mondom, amit láttam belőlük, persze az is lehet, a valóság más, de ezt mi valószínűleg nem tudjuk meg...:D

2018. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Járjál magyar színházi előadásokra, és akkor megismered a jó színészeket, ne a celebek iránt akarjál rajongani.
2018. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem már 10 éve Martina Stoessel a példaképem😊❤
2018. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem Benedict Cumberbatch egy ilyen híresség.

Én tisztelem őt amellett,hogy nagyon tehrtségesnek is tartom. Nem,nem a külseje miatt kedvelem és nem is azért,mert ez a divat...

Szimpatikusnak tartom az alapján amit interjúk során mutat magából - bár tény,hogy a valódi személyiségét nyilván nem ismerhetem!

Amennyire tudom elég sokat jótékonykodik és sok kampányhoz csatlakozik, így segít a rajongói figyelmét felhívni egy adott témára...

Támogatja a nőket (feminista). Például van egy filmes cége és büszke arra,hogy rajta és egy barátján kívül - állitólag - csak nőket alkalmaznak.

Szerintem érdemes őt és a munkásságát is figyelni/követni, mert én tanultam tőle.:)

2018. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!