Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan tudta Lindsay Lohan...

Hogyan tudta Lindsay Lohan így tönkre tenni a magát?

Figyelt kérdés

Régen még szép és csinos volt, emlélkszem rá régi filmjeiből.

De mostani képein borzasztóan leharcoltnak tűnik. Idősebbnek is néz ki a koránál, az arcra püffedt, ráncos, kiélt.


Csak az összehasonlítás kedvéért.


Amilyen régen volt:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Amilyen most:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Mintha nem is ő lenne. :-O


És még csak 32 éves, te jó ég!! Már 28 éves korára sajnos szét volt csúszva.

Nem így kéne kinéznie egy ennyi idős nőnek, olyan mint egy lelakott 40-es.

Az a durva még, én ugyanabban az évben születtem, mint Lohan. Csak ő Júliusban, én Februárban.

Mégis, engem mai napig fiatalabbnak néznek.

Mikor mutattam a barátomnak képet Lindsay-ről, nem akarta elhinni hogy egy idősek vagyunk.


Lehetséges, hogy a drogok, alkohol, züllött életmód, bulik, orgiák, stressz, így együttesen készítették ki ennyire??


Miért kell valakinek így elrontania a szépségét és a csinosságát? :-(


Már az alakja sem a régi.


[link]



2018. márc. 17. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem szexelt eleget. A szex egészségessé tesz.
2018. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hollywood ezt teszi azokkal akik fiatalon lesznek híresek. A hirtelen jött vagyon egy kicsit labilis tizenévesnek eléggé megbolondítja az agyát, mindennapi buli, drogok/cigi mert van rá pénz. Gondolom a szülei sem támogathatták nagyon, ha ennyire elzüllött, illetve közrejátszhat az iskolai bántalmazás ami lehetett pont a sztárság miatt is és akár ez is lehetett a kiváltó oka a folytonos bulizásnak, hátha menőnek titulálják majd. Sajnos nem csak LiLo került ilyen helyzetbe, ott van pl: Macaulay Culkin, Jake Lloyd, Aaron Carter, Amanda Bynes és még sorolhatnám.
2018. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hírnévnek, ismertségnek, lehetnek pozitív és negatív velejárói is. Nem mindenki tudja ezeket "ketelni". Neki nem sikerült, de nem ő az első és nem is az utolsó.
2018. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy tudom a szülei nem igazán. Sőt, az anyja pénzéhes volt és ő rángatta már gyerekkorában válogatásokra. Költötte is a pénzét míg nagykorú nem lett. Az apja pedig alkoholista volt és többször volt börtönben.


Csak akkor sem értem, nincs ott legalább egy barát, vagy a menedzserei, akik megmondanák neki, hogy térjen észhez, nem normális amit csinál?? Vagy hogy forduljon szakemberhez,

Nyilván tele lehet sérelmekkel, amik gyerekkori traumákból és a sztárságból fakadnak, amiket nem tud egyedül megoldani, ezért kellene segítséget kérnie.


Nem igaz már, legalább azt venné észre, hogy leépíti magát külsőleg. A karrierje így is a mélyponton van, nem tudom hogy fog kikecmeregni. A kinézete hírességként nagyonis számít, ha eladható szeretne lenni.


30 egy néhány évesen is simán lehetne egy csini helyes csaj még mindig, ugyanúgy nézhetne ki mint régen.

2018. márc. 24. 00:04
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Én is egy évben születtem vele, csak én Májusban. Pont valamelyik nap láttuk az egyik filmjének az előzetesét, amiben ikerlányokat játszik. A férjem meg is jegyezte, hogy a kis vörhenyesből milyen szép arcú nő lett...

Akkor mutattam neki a mostani fotóit... Nem is lepusztult 40-esnek, hanem inkább 50-esnek néz ki. Ilyen az mikor az ember a két végén égeti a gyertyát...

Egy 32 évesnek fiatalnak kéne kinéznie, mert az is.

2018. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
gyerekek! ne egyetek drogot! a drog a hibás!
2018. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
nem gondoltam, hogy így megdöbbenek...
2018. aug. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!