Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol lakik Park Jimin?

Lili2006 kérdése:

Hol lakik Park Jimin?

Figyelt kérdés

2018. márc. 31. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont mi átlag emberek fogjuk tudni hol lakik egy idol
2018. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nos.A srácok együtt laknak egy luxus apartmanházban,Szöül egyik gazdag negyedében.Itt több koreai híresség is bérel apartmant.

Az apartman-komplexum szigorúan örzött,pont azért,hogy a kíváncsiskodók ne zavarják meg az általuk kedvelt előadót/előadókat.

Úgy tudom, a fiúknak külön szobájuk van,(az előző helyen mindenkinek volt szobatársa),RM-nek, és Suga-nak külön stúdiót is biztosítanak itt.Az apartmanhoz egy nagyobb park is tartozik,természetesen a komplexumon belül.

Képeket az alábbi linket láthatsz:


[link]

2018. ápr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dfdsfs válasza:
100%
A tagokkal együtt lakik,a BIGHIT álja a dormjukat.Szöul egyik gazdag negyedében amúgy
2018. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom h dormban,akár csak a többi tag,de szoktak össz vissz járkálni hotelokba vagy ilyesmi,pl mikor Jimin nyilatkozatot készített egy japán hotelba volt koncert után,tehát lehet hogy a többiek is abban a hotelban voltak csak nem abban a szobában mert Jimin kijelentette,hogy "most nem kell osztozni senkivel a szobán"
2018. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
éppenséggel nálam ;)
2021. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!