Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok ehhez a kijelentés...

Mit szóltok ehhez a kijelentéshez?

Figyelt kérdés

cseke katinka kijelentése


Nem fogok olyan férfival szóba állni aki egzisztenciában full alattam van



2018. ápr. 15. 00:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
53%
Ez gyakorlatilag minden egyes nő mottója parkeresesnel, mi ebben az új?
2018. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Ő legalább őszinte.
2018. ápr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

ma 00:38


Hát ez elég gáz szerintem,nekem volt szegény barátnőm de nem az anyagi hátterét néztem.

2018. ápr. 15. 00:47
 4/39 A kérdező kommentje:

ma 00:41


Ja,soha nem is lessz normális párja az ilyennek,arca van az biztos.

2018. ápr. 15. 00:49
 5/39 anonim ***** válasza:
0%
#4: Valakit biztos talál, max. nem lesz olyan, amilyet ő kitalált. Külsőre igénytelen, a személyisége pedig hihetetlenül irritáló. Egy nála jobb egzisztenciával rendelkező férfi bármikor talál nála külső és belső terén pozitívabb nőt.
2018. ápr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

ma 00:52


De az elvárása még nem is lenne gáz ha megtartaná magának,de ez egy a tv ben levö társkereső magazinban volt,és aztán a sok csaj majd ezt veszi példának,hogy pár idióta celeb csaj osztja a párkeresésről a hülyeséget.

2018. ápr. 15. 00:57
 7/39 anonim válasza:
40%

Kezdjuk ott, hogy a precedens no, aki a kerdesben van nem egy szepseg.

Most ha egy 10/10-es csaj mondana ezt. Megertenem. De ez?

Meg ja, tenyleg minden nonek ez van a fejeben. Nem ertem. Mit akarnak a nok, itt is sirnak, hogy csak bunkok meg parasztok talaljak meg oket....meg, hogy “en direkt kulsore nem 10/10-es pasiknak adtam eselyt, erre megis bunkon viselkedett velem.”

Nem masok tukre, hanem a tied a gorbe.

Es csodalkozik a no, hogy mi a baj. Miert nem talal normalis fiut. Hat ezert.

2018. ápr. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Édes Istenem, milyen rég voltam ezen az oldalon.:)
2018. ápr. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

ma 01:05



Volt egy csajszi egy oldalon,aki azért síránkozott,higy fullos pasit akar mert a pasija fullos volt szerinte mindenben tökéletes. De ő fullos pasit akar,egyébként nem csúnya csaj,azt mondja az átlagosakra is ,hogy csúnya,higy őt csak ezek találják meg,ugyan va egy szimpatikus átlagos férfi de hát,hogy mutatkozna már egy ilyennel az utcán az égő lenne meg hát nem fullos pasi. Meg minem érné be a száraz kenyérrel ha ő csoki tortához szokott. Meg már 28 éves és pörög az idő de a fullos pasi sehol.

2018. ápr. 15. 01:18
 10/39 anonim ***** válasza:
És feloldták a büntimet, birok írni. :))
2018. ápr. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!