Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szalay Isti mért nem csinál...

Szalay Isti mért nem csinál bebaszós live-ot a YouTube csatornáján?

Figyelt kérdés

Szalay Isti mért nem csinál olyan szórakoztató bebaszós live Show-t mint Molnár Krisztián pedig az ő live-ját 100-szor többen néznék mint Molnár Krisztiánét.

A másik dolog őt mért nem támogatják Paypalon a rajongói Donatéval?



2018. ápr. 18. 11:23
 1/6 anonim válasza:
erre van igény?bebacós live?nagy tehetség kell hozzá
2018. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A bebaszós live Molnár Krisztián saját egyedi ötlete és alapból annyira alul kulturált hogy sokan csak azért nézik mert vicces, mivel mást Molnár nem nagyon tud produkálni.

Szalay meg jóval különb, és értelmesebb ember mint Molnár és ha ő lesüllyedne Molnár szintjére akkor valószínűleg sok rajongója elpártolna tőle. A két ember teljesen eltérő személyiségek minden téren. Szalay Isti ezerszer értelmesebb mint Molnár Krisztián. Meg nekem a youtuberekkel az a véleményem hogy mindenki maradjon a saját műfajánál ami népszerűvé tette őket és ne majmolja a másikat.

2018. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Ezek a Molnar Krisztián fele videók, annyira igényesek es szórakoztatóak, hogy sok ilyen kellene még...ja, nem.
2018. ápr. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 darida válasza:
100%
Ezek elég beteg videók. Aki ezeket élvezi, maga is kezelésre szorul.
2018. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért szoktam nézni Molnár Krisztiánt mert jókat lehet rajta röhögni ahogy részegen fetreng mint egy malac és csajokal csókolózik :DD
2018. ápr. 20. 16:53
 6/6 anonim válasza:

Kezd unalmas lenni, hogy erről a szemétről kérdezel.

Ott van twichen a donate gomb lehet támogatni Istit, feliratkozni is rá pénzért. De ő kijelentette nem kell donate. Ő nem pénzért videózik..

2018. ápr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!