Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avicii kedvelők! Mit szóltok...

Avicii kedvelők! Mit szóltok ahhoz hogy már nincs köztünk?

Figyelt kérdés
Most olvastam a hírt és teljesen meg vagyok döbbenve. 28 éves volt. Nagyon szerettem a zenéit. Jó emlékek fűznek néhány nagy slágeréhez. Mit szóltok a történtekhez? Én nagyon sajnálom :(

2018. ápr. 20. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam a rajongója, vagy ilyesmi, de jó zenéket csinált, tehetséges volt. Semmit nem tudok róla, de nyilván szomorú. RIP.
2018. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim válasza:
100%
Én nagyon szerettem a dalait,tehetséges fiatalember volt,nagy kár érte hogy meghalt...
2018. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
75%
Aki harom vegen egeti a gyertyat, ne csodalkozzon ha koran tavozik. 28 eves korara idult hasnyalmirigy-gyulladasa volt a pialastol, ki kellett venni az epeholyagjat es a vakbelet is, valoszinuleg a gyulladas kovetkezmenyekepp. A koncertezest is az egeszsegugyi allapota miatt hagyta abba. Jo zeneket csinalt, de oszinten szolva mindent megtett, hogy ne erje meg az oregkort...
2018. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagy kár érte.. Nem értem miért csinálják ezt magukkal egyesek. :(
2018. ápr. 20. 22:17
 5/64 anonim ***** válasza:
90%

Én még most sem fogtam fel. Hihetetlen. Nagyon bírtam a zenéit, kedvencem volt. Már 12 éves korom óta akartam vele találkozni, ott lenni egy koncertjén :'(

Emlékszek a Without you száma a 2016-os évem egyik legmeghatározóbb dala volt (yt-n 5 perces változata is meg volt, le is töltöttem). Sajnálom, hogy így élt a vége felé. Szerintem direkt csinálta így, úgymond a csúcson hagyta abba.

2018. ápr. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
100%

2013-ban a Wake me up majdnem akkorát ütött, mint tavaly a Despacito.

Ahhoz a számhoz nekem nagyon sok emlékem fűződik, sokáig volt a Wake me up a csengőhangom.

Évekig őriztem az Avicii-s Burn energiaitalos dobozt, fél éve dobtam ki költözésnél.

Őszintén, először, mikor láttam, hogy valaki megosztotta a halálhírt, azt hittem, kamu, gyorsan rákerestem. Lefagytam, mikor láttam, hogy sajnos igaz :(

De az ő 28 éve valszeg tartalmasabb, eseménydúsabb volt, mint másnak 70-80...

Nyugodjon békében!

2018. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

A Wake me up-hoz nekem is nagyon jó emlékeim fűzödnek. Érettségi utáni nyár, első szerelem.. Milliószor meghallgattuk.

Tegnap este hallgattam tőle zenéket, sok kedvencem van tőle. Olyan fura hogy az összes videója alatt az van, hogy RIP.. Rossz látni. :( Felfoghatatlan még mindig...

2018. ápr. 21. 13:58
 8/64 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a Hey Brother lesz az örök kedvenc, nagyon sokáig hallgattam anno és most is vannak olyan időszakaim mikor csak az megy 2-3 napig. Eszméletlen zenéket csinált, csak hát a töménytelen pénz sajnos rossz útra vezette őt is a sok piával és drogokkal.
2018. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim válasza:
100%

Én is felfoghatatlannak tartom.. :(

Nagyon imádom/imádtam a zenéit és magá az embert is. Nagyon sok számához fűződik sok emlékem, amiket most visszahallgatva előjönnek. Így, hogy tudom hogy meghalt úgymondván borzasztó meghallgatni a számait, mert mindig ő jut eszembe, és tudom hogy nem lesz még egy ilyen stílusú, ügyes dj (legalábbis egy darabig). Meg hát nah, Avicii csak Avicii volt :"D

Tehetséges srác volt, nagy kár érte :/

2018. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom felfogni, a zenéin nőttem fel, emlékszem 2014-ben végig kísért a Hey Brother, ismét egy nagy ember távozott, de a legendák sosem halnak meg
2018. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!