Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy hírességekkel találkoztatok? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy lehet-e találkozni csak úgy a hírességekkel. Pl. Demi Lovato bevásárol vagy Bruce Willis sétálgat a parkban. Csak úgy, mint az átlag emberek. Vagy fizetnek valakinek, hogy más csinálja helyettük?

Vagy ilyenkor nem is felismerhetőek, mert nem sminkelnek, napszemüveget hordanak stb. Nem is az átlagemberek között élnek? (Pl. BTS)



2018. máj. 6. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők is csak emberek.
2018. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Persze. Simán lehetséges. Mondjuk a budapesti belvárosban vag Hollywodban gyakoribb, mint Bivalybasznádon. :)
2018. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha Amerikában laksz, akkor igen. Néha már nálunk is. Egyébként pedig ők is ugyanolyan emberek, járnak bevásárolni, beugranak egy kávéra, vagy a benzinkútra, vidámparkba mennek, stb. De ezeket láthatod a szennylapokban is, vagy a netes bulvároldalakon.
2018. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ln találkoztam már több hírességgel. Pl: Robbie Williams énekest már többször láttam Wotton Bassetben amikor ott élt. Volt, hogy egy régiség vásárban ott volt. Megjegyzem úgy viselkedett mint egy átlagos hétköznapi ember. Emlékszem pár gyerek odament autogramot kérni, és nagyon jó fej volt velük. De láttam egy ünnepség alkalmával Harry herceget is.

Fiamat az a meglepetés érte pár éve, hogy az iskolájában ahol tanult, Charles és Kamilla látogatott el. Akkor a városunk szinte lázban volt, hogy a trónörökös ellátogatott oda.

De lánykoromban amikor még Magyarországon éltem, akkor is találkoztam magyar hírességekkel. Pl: Deák Bill Gyulával még jót dumáltunk is. (jó magam is kőbányai lány voltam anno annak idején) vagy találkoztunk a tesómmal Pataky Attilával is akitől autogramot is kértünk, és ő fagyira is meghívott minket..Mind normális hétköznapi emberként viselkedtek.

2018. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!

Nagyon érdekes, ami mondtatok, és jó látni őket vagy hallani róluk normális, hétköznapi emberként.

2018. máj. 7. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szióka!Persze h lehet,ők is csak emberek nemde?!

Mivel úgy látom érdeklődsz a BTS után is,és itt nem irt neked róla senki,ezért majd én róluk kifejtem

Nos,ha elmégysz szöülba(mivel ott élnek)és ott élsz,szerintem bisztos lesz lehetőséged látni őket,de még jobb esetben megis ismerni,persze ez már túl lehetetlennek tűnik,de MIÉRT NE?! nem egy képet és videót láttam már,hogy a BTS szabadon mászkál az utcán maszkban,meghát bármelyik másik idol is,szóval ha látsz maszkos fiúkat,akkor nem feltétlen a BTS lesz,vagy igen,de már örülhetsz hogy láttál idolokat(jó is lenne xD) a másik az h a BTS a sok sasaeng miatt(értsd:őrült rajongók)nem fog túl nyilvános helyre menni,ahol fan veszély leselkedik rájuk,azért ezt is meg kell érteni!

érdekesség még,hogy a BTS-nek nem kell híres lány,ezt szinte minden tagról olvastam,evel most azt akarom mondani hogy nem olyan a helyzet mint Amerikába h pl Selena Gomez kifejezetten a hirességekre bukik,tehát koreába ez nem ugy van h vegyük például Jungkook-nak csakis hires lány kell,sőt,igenis cuki hiszen egy ARMY-t akar majd feleségéül tudni,hát nem imádnivaló?♥

mindegy,már nagyon messze eltértem a mondandómtól xd

szóval csak azt akarom mondani,hogy lehet esélyed látni őket,sőt amerikaiakkal is találkozhatsz ha persze megint csak ott élsz,még akár JB-vel is össze futhatsz és róla is láttam vidit h szabadon mászkál az utcán,sőt görkorizott,nekik is jár a kikapcsolódás!

2018. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és még a BTS-ről,evel most nem akarom Ariana Grande-t kicsúfolni meg semmi,de a BTS nagyon kedvesen bánik a rajongóival,beszélgethetsz velük,szelfizhetsz,ha elég nyugis helyen vagytok,ők nem fogják azt mondani hogy "bárcsak meghalnának" mint Ariana Grande mondtaa a rajongóira,korea teljesen más,ott nincsenek flegma emberek mint Amerikába,persze kivétel van itt is ott is,de azért meglátni hol udvarisabbak az emberek!
2018. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De jó, nagyon szépen köszönöm!!

Komolyan mondom, nagyon király dolog ARMYnak lenni. Most még jobban átérzem, miután leírtad mindezt. Hiába nem ismerjük őket személyesen, mégis szeretnek minket, és mindig nekünk köszönik meg először a díjakat :)

Irány Szöul :) :)

2018. máj. 12. 16:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülök,hogy tetszett amit írtam és hogy boldog lettél tőle:))!
2018. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!