Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Megtudja nekem mondani valaki...

Gajda András kérdése:

Megtudja nekem mondani valaki ejjel nappal budapestben laura valódi nevét? Köszönöm előre is a választ

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 06:34
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Döbbenet. Ezeket a szarokat tényleg nézitek? MIÉRT????
2018. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem neznek, nem lenne musoron.
2018. máj. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Ezt én sem értem. Elején belenéztem, nagy trágya hulladék ez a műsor. És bakker, nézik az emberek...
2018. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Lassan már nem érdemes bekapcsolni. Győzike volt az utolsó csepp a pohárban.
2018. máj. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
En azóta nem nézem amióta eltettek éjszakára a műsort. De am tényleg szar lett mar az elején meg jobb volt jobbak voltak a sztorik.
2018. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, valaki meg tudja mondani. Szívesen.
2018. máj. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hozzászólás Kanadából. Itt kicsit magasabb minőségű a tévé, mint otthon. Meséltem pár canucknak, hogy mik mennek nálunk, hogy egy alsó tagozatos színielőadás szintjén álló "műsorokra" költenek milliókat, nem akarták elhinni. Amíg meg nem mutattam nekik, azt hitték, szopatom őket. Azóta a haveri körömben kb. mém lett a "Hungarian television", ha valaki valamit ordítóan szarul csinál meg.
2018. máj. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A magyar filmek és sorozatok tényleg a legalja. Utoljára kb. a Tanú idejében volt jó a magyar film. Amiben jók vagyunk az a szinkron.


Azt meg sosem értettem mi értelme az ilyen kérdéseknek, egyrészt honnan kéne tudnunk hogy egy huszadrangú valakit ki alakít (nem tudom milyen a szóban forgó nőszemély, mert egy percet nem láttam ebből, de feltételezem valami 20-on éves plázacica csajról lehet szó), ha ismert és elismert színész lenne akkor már régen lenne olyan aki meg tudja mondani. Szerintem egy Gáti Oszkárt vagy Molnár Piroskát sokan beazonosítanak, Laurának valószínűleg nem volt olyan egetverően lélegzetelállító színészi tehetsége hogy érdemes legyen megjegyezni a rendes nevét. Már ha bemondták egyáltalán, manapság már az sem divat hogy a szereplők nevét kiírják. Másrészt, ha valaki meg is tudja mondani, mihez kezdesz ezzel az információval? Irány az Instagram hátha fenn van a hölgy?

2018. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!