Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted őszinte érzelmeken...

Szerinted őszinte érzelmeken alapszik Meghan Markle és Harry herceg házassága?

Figyelt kérdés

Mennyit befolyásol az egzisztencia és a pénz, a cím azon, hogy Meghan hozzá ment feleségül?

Vagy mindezek nélkül is nagy valószínűséggel hozzáment volna?

Kérdésem csupán érdeklődő jellegű, nő vagyok. Csak mások véleményére, meglátására vagyok kiváncsi.



2018. máj. 21. 07:56
1 2
 1/13 Heart of Darkness válasza:
35%

Nekem erről nem az a véleményem, hogy nem érdekel. Meghan és Harry se a barátom, hogy egy percig is foglalkozzak a kapcsolatukkal. Sőt még csak hozzájuk sincs semmi közöm.


Olyan kérdéseket tettél fel ami talán igen, talán nem. A te életed és más életét sem fogja befolyásolni az övéken és a gyerekeinek kívül.

2018. máj. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
53%

Szerintem simán lehet valós. Nekem pl ahoz kéne egyenlőre elképzelhetetlen méretű szerelem, hogy hercegnő legyek, és ne legyen többé magánéletem...


Vagy ha nagyon rafkós a csaj, akkor ezzel akarja elérni a feminizmus erősödését. Bár erre kétlem hogy pont az angol királyi dinasztia lenne a legmegfelelőbb hely, vagyis valóban szeretheti Harryt.

2018. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Én nem gondolom, hogy azok a mosolyok és könnyes szemek ne lettek volna őszinték. Illetve, ha belegondolsz: a nyanya biztosan balhézott az elején, hiszen Meghan nem angol, ráadásul színésznő, mutatott már magából ezt-azt, és férjnél is volt már... biztosan nagy harc volt ez Harry és a királynő között. Meghan pedig felhagyott a színészettel, pedig szerette és jó is volt benne. Én ezt csak a férjemért tenném meg. Lehet, hogy túl naív vagyok, de én hiszek az ő tündérmeséjükben. 😊
2018. máj. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Egyébként én is így gondolom, hogy a magánélet "teljes" feladása, azért az már valami. Én személy szerint nem tudnék így élni, hogy mindenben szabályok, bizonyos protokolok vesznek körül. Így ezekszerint akkor valóban inkább az őszintség felé húz....

Jöhetnek még válaszok! :)

2018. máj. 21. 08:15
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

A csaj sikeres színésznő (volt). Eddig is volt pénze, ismert is volt (még ha nem is ilyen szinten), nem egy szürke kisegér, aki a házassága után lett valaki.

A vőlegény is elég keményen megharcolt, hogy egyáltalán elvehesse.

Nem is vártak sokat se az eljegyzéssel se az esküvővel.

Miért NE lehetnének őszintén szerelmesek?

2018. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is őszinte. Mindkét félnek sokat kellett tennie az ügyért és sokkal kényelmesebb lett volna nekik hanyagolni az egészet ha nem szerelmesek.
2018. máj. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem Harry reszerol oszinte, a no reszerol meg nem, vagy nem annyira. Nekem sosem volt szimpatikus, nem illik be egyszeruen a kiralyi csaladba, es kesz. Kb annyira unszimpatikus, mint Kamilla. :S
2018. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Ezt így kívülállóként lehetetlen megmondani. Ők nyilván azt mondják hogy igen, mi meg jobb híján el kell hogy higgyük, aztán vagy így van vagy nem. Majd az idő eldönti.
2018. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Harry se normális, hogy egy közel 40 éves nőt vesz magához, amikor fiatal huszonévesek sorban álltak érte. Amerikába minden második nő színész akar lenni, akik képesek mindenre, hogy feltörjenek. Gondolom Markle is szépen lefeküdt a megfelelő emberekkel, míg megkapta a szerepeit. Idős is, elvált is, félvér is, kiélt is, és nem is a királyi családba való, nem bírja az elviselni azokat a kötöttségeket. Felfoghatatlan Harry gondolkodása.
2018. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Biztosan őszinték az érzelmeik. Nagyon helyesek együtt.
2018. máj. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!