Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én rühellem Kabát Pétert?...

Csak én rühellem Kabát Pétert? Meg azt hogy a média így felkapta ezt a primitív botlábú focisták szégyenét?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem csak te. Minden celebet, sztarocskát, sokan rühellenek, mások meg kedvelnek. Nincs olyan, akit mindenki "bír".
2018. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak ezzel is azt népszerűsítik, hogy legyél egy s.gghülye paraszt tehetségtelen focista és akkor milyen jó meg híres ember leszel
2018. jún. 8. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Győzike, Berki es a többiek után, en mar semmin nem lepődöm meg.
2018. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. én azon kívül, hogy focista, semmit nem hallottam róla.

2. ettől én még nem gondolom azt, hogy nekem is tehetségtelen focistának kellene lennem.


van egy olyan érzésem, hogy ez esetben nem Kabát Péterrel van a probléma, hanem azokkal az emberekkel, akik erre a jelenségre felfigyelnek, esetleg még motiválja/el is gondolkodtatja őket...

2018. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oh, picit régebbi kérdés, de mostanában kezdtem el a nyerő párost nézni (unalmas itthon betegen), és úgy éreztem, muszáj rákeresnem, mik a vélemények róla. Igazából az érdekelt volna, hogy vajon ő megjátssza-e, hogy ennyire primitív...? Engem idegesít. Én rühellem.
2020. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most van a Bochkorban.


Nem utálom, de számomra is rejtély, miért kapták fel. Szerintem egyszerűen unalmas, fárasztó, és hát..nem túl okos.

2022. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!