Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen emberek a BTS tagjai?

Milyen emberek a BTS tagjai?

Figyelt kérdés

Milyenek valójában? Milyennek ismeritek őket? Biztosan olvastatok velük vagy róluk készült interjúkat. Láttatok videókat róluk. Esetleg van köztetek olyan, aki nézi a fizetőseket is? Mert ott talán még jobban meg lehet őket ismerni?

Nagyon kíváncsi vagyok, milyennek is látjátok őket! Esetleg, ha valaki beszél koreaiul, akkor tudna ejteni pár szót arról is, hogy milyen beszédstílusuk a srácoknak?



2018. jún. 18. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

ŐK TÖKÉLETESEK

ugye mivel személyesen nem ismerem őket,sok mindent nem tudok neked róluk mondani

Jin:kedves,vicces,jó a hangja,helyes

RM:okos,helyes,jól rappel

Suga szintén aranyos srác,bár ő elég komoly néha,viszont cuki,szeret sokat aludni stb

J-Hope:mindig vidám,helyes,aranyos a mosolya,vicces,annak ellenére,hogy rapper,simán mehetne vokalistának is ^_^ egy igazi tánc gép *-*

Jimin:én megzabálom azt a fiút *o*,kis cuki imádnivaló,csinos a mosolya,segitőkész,a szája az valami irtóan cukker *-*,jó a teste :D és helyes na meg szintén jól táncol(de még hogy :P)

V:kis bolondos,kedves,szerető szivű fiú,helyes,a mély hangjával mindig fangörcsöt okoz nekem ♥

Jungkook:ő olyan mint egy kisnyuszi ^^,rettentően jó a hangja,GOLDEN MAKNAE!!,szinte mindenben tehetséges,ő késziti a BANGTAN TV-re a videókat(össze vágja),jó táncos szintén,helyes,szintén dögös teste van *.*


mindegyik tag jó a maga módján,mi igy szeretjük őket♥!

2018. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

+ itt egy kis segitség még :)

[link]

2018. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
A legjobbak, minden tekintetben.
2018. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! ^^

Micsoda szerető armyk! Jó volt olvasni, hogy így szeretitek őket!

2018. jún. 19. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem őket de attól meg nem tökéletesek...

Éppen azt kérik tekintsük őket ugyan olyan embernek mint egy nem híres személyt.

Interjúban mondták ,hogy azt hiszik az emberek hogy ismerik őket viszont az igazság az ,hogy nem. Külön hozzá tette(ha jól emlekszem Suga) rajongóknak csak a menő,vicces oldalunkat mutatják és a legnehezebb Namjoon szerint ,hogy akkor is mosolyogniuk kell mikor rosszkedvűek.

Magyarán mindig kedvesek, mosolygósak de ez nem mindig őszinte. Olyanok mint te vagy én. Legtöbb embernek nagyon szimpatikusak hisz kit ne vonzana egy örökké jókedvű, vicces, helyes fiú csapat.

2018. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért is tettem fel a kérdést, hátha látta valaki a Burn the stage-t és tudna az alapján is mondani, kicsit másabb véleményt...
2018. jún. 20. 21:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, hát igen én is nagyon tudok rajongani értük de azért bizonyos határ meg van az után a videó után meg főleg.

Mindig is lesznek olyanok akik nem tudnak elvonatkoztatni de ha idősebbek lesznek majd rá jönnek. Rég óta figyelem munkásságukat és ahogy idősödtem én is rájöttem ezekre. Hasonló ez mint mikor a gyerekek nem tudják megkülönböztetni a filmet a valóságtól.

2018. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%
Közel sem tökéletesek, ahogy senki, de a szívük a helyén van. Nem akarom leírni az előttem író szavait, így csak azt mondom, egyet értek vele
2018. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Senki sem tökéletes, még ők sem,lehet valamikor elképesztően annak tűnnek,de nem,viszont ahogy az előttem író is mondta,a szívük a helyén van❤️

Talán ezért is szeretjük őket..

2018. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!